Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
UMÓW WIZYTĘ
DentiCo Stomatologia

Dlaczego warto wybrać implanty Ankylos?

  • Najwyższa jakość produktu – Wszystkie implanty DENTSPLY Implants produkowane są z zachowaniem staranności i precyzji dzięki czemu są znane i cenione na całym świecie za swoja najwyższą jakość wykonania.
  • Bio-zgodny czysty tytan – Implant DENTSPLY Implants wykonane są z najwyższej klasy czystości tytanu. Materiał ten jest całkowicie biologicznie zgodny z ludzkim organizmem i po pewnym czasie zostaje w pełni połączony z tkanką kostną.
  • Liczne testy jakości produktu – Podczas procesu produkcji każdy implant poddawany jest wielokrotnym testom o bardzo surowych i certyfikowanych standardach jakościowych. Zapewniamy najwyższą i stałą jakość naszych produktów dbając o kontrole na każdym etapie produkcji.
  • Sprawdzone klinicznie – Lata doświadczeń oraz długoterminowych testów badawczych zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
  • Bezpieczeństwo wprowadzenia – Dzięki DENTSPLY Implants mamy możliwość wprowadzenia implantów w oparciu o nawigację wspomaganą komputerowo. Implanty mogą zostać umieszczone bardzo precyzyjnie w trójwymiarowej przestrzeni z zastosowaniem specjalnego szablonu.
  • Wszechstronność – Implanty DENTSPLY Implants są dostępne w różnych średnicach i długościach co wraz z szerokim zakresem elementów protetycznych zapewnia idealne rozwiązanie w każdym przypadku.
  • Szybkie zespolenia z kością – Drobna mikroskopowa porowatość powierzchni, która posiadają wszystkie Implant DENTSPLY Implants stwarza optymalne warunki dla bezpiecznego i szybkiego gojenia implantu.
  • Długoterminowa dostępność elementów – DENTSPLY Implants oferują pełną dostępność elementów zamiennych. Twój łącznik może zostać w każdym momencie całkowicie wymieniony lub tez dopasowany do zmieniającej się sytuacji protetycznej w jamie ustnej bazując na raz wprowadzonych implantach. Warto o tym pamiętać wybierając swój implant – to ważne żebyś za klika lat miał dostęp do części zamiennych, a przede wszystkim aby firma która produkuje implanty była obecna na rynku.
  • Dostępne na całym świecie – DENTSPLY Implants obecny jest w ponad 60 krajach zaopatrując dentystów na całym świecie. Wymiana elementów może być wykonana nawet podczas Twoich wakacji w innym kraju z gwarancją dostępności oraz pełnym bezpieczeństwem, standardem i jakością produktu medycznego znanego na całym świecie. Pomoże Ci w tym paszport implantologiczny, który dostajesz zaraz po wszczepieniu twojego implantu, zapisane jest  nim kod oraz numer implantu jak został wszczepiony.