Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
DentiCo Stomatologia

Licówki – sposób na poprawienie wyglądu zębów

 

Proponowane w naszej klinice licówki powstają we współpracującym z jednym z najlepszych laboratoriów dentystycznych w Gdańsku, specjalizującym się w dziedzinie designu stomatologicznego. Dlatego wszystkim pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości licówki, które przełożą się na idealnie zdrowy i piękny uśmiech. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie z uwzględnieniem rysów twarzy, układu ust a czasem nawet osobowości. Zgodnie z potrzebą Pacjenta licówki mogę dokonać korekty kształtu, nierówności, uszkodzeń oraz przebarwień zębów, aby docelowo osiągnąć estetyczny uśmiech z zachowaniem autentyczności i naturalności.

Decydując się na licówki w naszym gabinecie dr Jowita Żebrowska-Zakrzewska może wykonać tzw. wax-up, który umożliwi zobaczenie efektu jaki można uzyskać przy użyciu licówek jeszcze przed ostatecznym ich zacementowaniem. Pozwoli to Pacjentowi ocenić swój wygląd oraz sprawdzić jak będzie się czuł w sowim nowym, idealnym uśmiechu – tak aby mieć pewność dokonanego wyboru.

W naszej praktyce poprawiamy i korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw czy przebarwień. Dla uzyskania najlepszego efektu pięknego uśmiechu, stosujemy trwałe, najwyższej jakości i nieszkodliwe dla naturalnych zębów rozwiązanie jakim są licówki porcelanowe. Licówki to cieniutkie porcelanowe łuski pokrywające przednią stronę zębów. Światło odbija się od licówki w taki sam sposób jak od naturalnego szkliwa. Są one całkowicie odporne na przebarwienia powstające od napojów i jedzenia. Oznacza to, że zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej i użycie licówek pozwala cieszyć się nieustającym pięknym uśmiechem.

Licówki porcelanowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swoich zębów:

  • kolor, przebarwienia,
  • uzyskanie idealnego kształtu i koloru zębów.
  • Korygują:
    • kształt zęba (wszelkiego rodzaju przekrzywienia, rotacje),
    • przerwy między zębami (diastemy).

Staramy się zapewnić najwyższą jakość licówek w naszej praktyce.
W tym celu współpracujemy z uznanym laboratorium dentystycznym, ekspertem w dziedzinie designu stomatologicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu idealnie zdrowy i piękny uśmiech. Projekt rozwiązania jest wykonywany indywidualnie zgodnie z życzeniem pacjenta, zawiera korektę kształtu, nierówności, uszkodzeń oraz przebarwień zębów w celu osiągnięcia pięknego estetycznego uśmiechu z zachowaniem autentyczności i naturalności w ostatecznym wyglądzie (pięknego uśmiechu).