ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Leczenie bez bólu

W naszej klinice od lat pomagamy Pacjentom uzyskać piękne i zdrowe uśmiechy. Mamy jednak świadomość, że jeszcze wiele osób zwleka z decyzją podjęcia leczenia stomatologicznego, obawiając się bólu. Jak przekonują liczne badania, dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą u dentysty, jest nadal powszechnym problemem. My jednak w DentiCo skutecznie sobie z nim radzimy. Jednym z najważniejszych dla nas celów jest przeprowadzenie wszystkich zabiegów bez bólu, co się nam udaje, o czym świadczą zawsze powracający zadowoleni Pacjenci.

Skuteczne znieczulenia

U niektórych Pacjentów myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym może przywołać nieprzyjemne skojarzenia. Być może Ty również borykasz się z takim problemem. Pragniemy Cię uspokoić! Współczesna stomatologia za główny cel stawia sobie, aby każdy zabieg był przeprowadzony w pełni komfortowo i bez bólu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w DentiCo była zapamiętana pozytywnie. Udaje się nam to przez wykorzystanie skutecznych i całkowicie bezpiecznych znieczuleń.

Wspaniałe wspomnienia

Pragniemy, żeby każda chwila spędzona w naszej klinice była dla Ciebie przyjemnością. Dlatego w czasie oczekiwania na wizytę będziesz mógł zrelaksować się przy spokojnej muzyce i przepysznej kawie. Ponadto nasz zespół to po prostu empatyczni ludzie, którzy chętnie zabawią Cię rozmową w poczekalni. W DentiCo szczere śmiechy są bardzo częste! To właśnie wyjątkowa atmosfera, którą budujemy, pozwala poczuć się wszystkim jak w domu.

Indywidualne podejście

W naszej klinice zawsze do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Jest to nasze źródło sukcesu, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania żywione względem leczenia, a także przeprowadzić zabiegi w sposób całkowicie komfortowy. Dzieje się tak, ponieważ kompleksowe i indywidualne podejście do każdego problemu oraz wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy pozwala dobrać najlepsze rozwiązania.

Umów się na wizytę!

We współczesnej stomatologii standardem jest przeprowadzanie wszystkich zabiegów bezboleśnie. Dzięki temu w DentiCo możemy skutecznie walczyć z problemem dentofobii, a przez to pomagać osobom obawiającym się leczenia. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.