Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
UMÓW WIZYTĘ
DentiCo Stomatologia

Dlaczego warto wybrać implanty Ankylos?

Braki po usuniętych zębach stanowią poważny problem ponieważ reszta zębów pozostających w jamie ustnej zostaje nadmiernie obciążona. Właśnie dlatego warto zdecydować się na implanty Ankylos, które nie tylko poprawią jakość naszego uśmiechu, ale także ułatwią nam spożywanie posiłków. Dzięki nim cały nasz organizm będzie pracował dużo lepiej!

  • Najwyższa jakość produktu – Wszystkie implanty DENTSPLY Implants produkowane są z zachowaniem staranności i precyzji dzięki czemu są znane i cenione na całym świecie za swoja najwyższą jakość wykonania.
  • Bio-zgodny czysty tytan – Implant DENTSPLY Implants wykonane są z najwyższej klasy czystości tytanu. Materiał ten jest całkowicie biologicznie zgodny z ludzkim organizmem i po pewnym czasie zostaje w pełni połączony z tkanką kostną.
  • Liczne testy jakości produktu – Podczas procesu produkcji każdy implant poddawany jest wielokrotnym testom o bardzo surowych i certyfikowanych standardach jakościowych. Zapewniamy najwyższą i stałą jakość naszych produktów dbając o kontrole na każdym etapie produkcji.
  • Sprawdzone klinicznie – Lata doświadczeń oraz długoterminowych testów badawczych zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
  • Bezpieczeństwo wprowadzenia – Dzięki DENTSPLY Implants mamy możliwość wprowadzenia implantów w oparciu o nawigację wspomaganą komputerowo. Implanty mogą zostać umieszczone bardzo precyzyjnie w trójwymiarowej przestrzeni z zastosowaniem specjalnego szablonu.
  • Wszechstronność – Implanty DENTSPLY Implants są dostępne w różnych średnicach i długościach co wraz z szerokim zakresem elementów protetycznych zapewnia idealne rozwiązanie w każdym przypadku.
  • Szybkie zespolenia z kością – Drobna mikroskopowa porowatość powierzchni, która posiadają wszystkie Implant DENTSPLY Implants stwarza optymalne warunki dla bezpiecznego i szybkiego gojenia implantu.
  • Długoterminowa dostępność elementów – DENTSPLY Implants oferują pełną dostępność elementów zamiennych. Twój łącznik może zostać w każdym momencie całkowicie wymieniony lub tez dopasowany do zmieniającej się sytuacji protetycznej w jamie ustnej bazując na raz wprowadzonych implantach. Warto o tym pamiętać wybierając swój implant – to ważne żebyś za klika lat miał dostęp do części zamiennych, a przede wszystkim aby firma która produkuje implanty była obecna na rynku.
  • Dostępne na całym świecie – DENTSPLY Implants obecny jest w ponad 60 krajach zaopatrując dentystów na całym świecie. Wymiana elementów może być wykonana nawet podczas Twoich wakacji w innym kraju z gwarancją dostępności oraz pełnym bezpieczeństwem, standardem i jakością produktu medycznego znanego na całym świecie. Pomoże Ci w tym paszport implantologiczny, który dostajesz zaraz po wszczepieniu twojego implantu, zapisane jest  nim kod oraz numer implantu jak został wszczepiony.

Implanty są odpowiedzią na potrzeby pacjentów

Implanty Ankylos zostały stworzone specjalnie z myślą o pacjentach, którzy potrzebują trwałych uzupełnień w jamie ustnej. Są o wiele wygodniejsze niż protezy i łatwiej się do nich przyzwyczaić. Implantologia jest jedną z najlepszych metod radzenia sobie z brakami zębowymi, ponieważ śruba implantologiczna imituje nasz naturalny korzeń zębowy. Warto w nią zainwestować także dlatego, że brak konkretnego zęba sprawia, że zęby sąsiednie zaczynają się przechylać, co w konsekwencji z czasem utrudnia odbudowę za pomocą implantu. Nasze gabinety w Gdańsku od wielu lat wszczepiają implanty oraz przygotwoują odbudowy protetyczne. Sprawdź jak możemy pomóc w twoim przypadku.

Call Now ButtonUmów wizytę