ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Indywidualne Łączniki

Całość uzupełnienia protetycznego składa się zarówno z implantu (śruby umocowanej w kości) jak również korony ceramicznej imitującej część zęba widoczną w buzi. Jednak pozostaje jeszcze trzeci bardzo znaczący element odpowiedzialny nie tylko za estetykę ale także za jakość uzupełnienia braku zębowego. Mowa o łączniku ? elemencie łączącym śrubę implantologiczna z koroną protetyczna.

Dlaczego łączniki są tak wyjątkowe?

Łączniki indywidualnie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie stanowią obecnie najlepsze rozwiązanie protetyczne dla koron cementowanych na implantach. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowego oprogramowania łączniki otrzymują formę zaprojektowaną w oparciu o docelowy kształt zęba. Dzięki temu powstaje łącznik charakteryzujący się doskonałą funkcjonalnością i estetyką. Stosowane przez nas łączniki mogą być wykorzystywane we wszystkich pozycjach w jamie ustnej i wykonywane są z tlenku cyrkonu, tytanu oraz tytanu w kolorze złota.

Ponieważ zęby nie są okrągłe

Organizm ludzki ma zdolność do szybkiej regeneracji, o ile zapewni mu się odpowiednie warunki. Łączniki,  których korzystamy w naszej pracy, są projektowane i produkowane z przeznaczeniem do określonych przestrzeni bezzębnych, w których mają zostać umieszczone, z uwzględnieniem otaczających zębów i kanek miękkich, a także zasad biologii, anatomii i inżynierii.

Projektowane na podstawie końcowego kształtu zęba

Łączniki są projektowane indywidualnie na podstawie końcowego kształtu zęba z użyciem opatentowanego oprogramowania w celu osiągnięcia bardziej naturalnych rezultatów estetycznych. Ten unikalny proces daje nieograniczone możliwości oraz indywidualne rozwiązania do odbudowy jednego, kilku zębów, albo całego łuku.

Zoptymalizowany proces trójwymiarowego skanowanie modeli górnej i dolnej szczęki daje dokładniejszy obraz wirtualny. Umożliwia on indywidualne zaprojektowanie i wytworzenie każdego łącznika z uwzględnieniem określonego miejsca, w którym zostanie umieszczony, i w odniesieniu do otaczających zębów.