Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
UMÓW WIZYTĘ
DentiCo Stomatologia

OKRES LECZENIA

1 BADANIE

W DentiCO leczenie ortodontyczne to złożony preces skąłdający się ze współpracy wielu naszych specjalistów. Zanim zostaniesz zakwalifikowany do odpowiedniej metody leczenia zostaniesz poddany szczegółowej diagnostyce:
– wykonanie zdjęcia panoramicznego RTG (wszystkie zęby na jednej kliszy)
– pobranie cyfrowych wycisków pod modele diagnostyczne
– zdjęcia fotograficzne zewnątrz i wewnątrzustne
– skierowanie na zdjęcie cefalometryczne – boczne czaszki (zdjęcie wykonywane poza gabinetem – w formie cyfrowej zostanie przesłane do DentiCo Stomatologia
Twój zgryz zostanie skonsultowany również ze specjalistami z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej, jak również w razie konieczności z implantologie.
Dopiero po tak solidnej diagnostyce zostaniesz poddany procesowi leczenia ortodontycznego.

2. POMIARY

Wszystkie pomiary pobrane w DentiCO w technologii 3D w raz z naszymi komentarzami i uwagami zostaną przesłane do zewnętrznego laboratorium, które przygotuje dla Ciebie dodatkowe analizy komputerowe i przeprowadzi cyfrową estymacje przebiegu leczenia.

3. ANALIZA 3D

Wraz ze swoim ortodontą prześledzisz plan leczenia wraz z symulacją 3D przygotowana na podstawie diagnostyki. Dowiesz się również o przewidywanej długości leczenia oraz ilości nakładek przewidzianych w twoim przypadku.

4. PRODUKCJA

Po zatwierdzeniu analizy następuje produkcja dedykowanych danemu Pacjentowi nakładek przy użyciu drukarek 3D. Nakładki następnie dostarczane są dla Ciebie na kolejne wizyty. Duża zaletą są również wizyty, które możemy z powodzeniem wydłużyć do 2- 3 miesięcy.

Call Now ButtonUmów wizytę