ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Skontaktuj się!  

Ortodonta Gdańsk Przymorze

Jeśli chcesz mieć piękny, zdrowy uśmiech, to skonsultuj się z nami. Zajmiemy się korekcją wady zgryzu i dobierzemy odpowiedni aparat na zęby w dobrej cenie. Gabinet, w którym przyjmuje ortodonta, jest zlokalizowany na Przymorzu w Gdańsku. Dojedziesz tu zarówno tramwajem, jak i samochodem. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe przy przychodni.

Aparat ortodontyczny

W trakcie spotkania lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad i obejrzy zęby. Na podstawie zebranych informacji ustali kierunek leczenia. Pamiętaj, że korygowanie uzębienia jest możliwe w każdym wieku. Stąd wśród pacjentów kliniki DentiCo znajdują się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Proces regulowania ułożenia zębów w szczęce trwa średnio około 2 lat. W tym czasie zostaniesz objęty specjalistyczną opieką ortodonty. Wskaże Ci on jaki aparat ortodontyczny da najlepsze rezultaty terapii. O wyborze konkretnego modelu decyduje m.in. rodzaj problemu, z którym się zgłaszasz.

Jaki aparat na zęby dla dziecka i dorosłego?

Dla najmłodszych doradzamy tzw. ruchome aparaty na zęby. Mają one tę zaletę, że można je nosić w nocy i tylko przez kilka godzin w ciągu dnia. W związku z tym jest możliwość zdjęcia aparatu przed wyjściem do szkoły lub na trening sportowy.
Z myślą o dorosłych przygotowaliśmy bardzo skuteczną Wielokrotną Jednoczesną Rozbudowę Łuków Zębowych, dzięki której leczenie odbywa się bez użycia nakładki. Daje ona doskonały efekt finalny w postaci wyraźnej poprawy układu i estetyki uzębienia.
Oczywiście Klienci naszej kliniki w Gdańsku mogą zdecydować się na nowoczesne aparaty ortodontyczne:

Jeśli zależy Ci na tym, aby terapia pozostała niezauważona przez innych, to mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Jest to tzw. niewidoczna nakładka, która wyprodukowana jest z transparentnego tworzywa. Jej założenie oraz zdjęcie odbywa się bez pomocy ortodonty. Zapewniamy Cię, że jest to łatwe i komfortowe.

Najlepsi ortodonci — gabinety DentiCo na Przymorzu

W naszej przychodni stomatologicznej zatrudniamy świetnie wykwalifikowanych ortodontów. Przyjmują oni pacjentów w doskonale wyposażonych gabinetach na Przymorzu. W DentiCo możesz liczyć na profesjonalną opiekę medyczną na światowym poziomie. Zauważ, że w procesie leczenia używamy nowoczesnego sprzętu oraz technik. Dbamy o nieustanny rozwój i wdrażamy innowacyjne rozwiązania wysokiej jakości. Poza tym bierzemy udział w szkoleniach i poszerzamy swoją wiedzę.

Zachęcamy każdego, kto odczuwa dolegliwości wynikające z dysfunkcji zgryzu, do wizyty u ortodonty. Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 5-6 lat, to przyjdź z nim na badanie profilaktyczne. Sprawdzimy, czy uzębienie Twojej pociechy potrzebuje aparatu ortopedycznego. Z jego pomocą zmniejszysz ryzyko związane z krzywo rosnącymi zębami, które ulegają nierównemu ścieraniu i kruszeniu. Powodują one również powstawanie mikrourazów w jamie ustnej.

Umów się na wizytę do ortodonty w Gdańsku

Zależy nam na tym, abyś czuł się u nas komfortowo. Teraz, aby umówić się z ortodontą, nie musisz wychodzić z domu. Na naszej stronie znajdziesz formularz do rejestracji online. Oczywiście możesz również zadzwonić na infolinię i zapytać o dogodny dla Ciebie termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od rana do późnych godzin wieczornych. Przekonaj się, że warto — zapraszamy do DentiCo!