ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Podaruj sobie biały uśmiech

Magdalena Żebrowska?Kazimierczyk
Autor: Magdalena Żebrowska?Kazimierczyk
13.01.2020

Nie jesteś zadowolony z koloru swojego uzębienia? Wstydzisz się przez to szeroko uśmiechać? A może utraciłeś pewność siebie? Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna przynosi rozwiązania, dzięki którym w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Jeżeli marzysz o tym, aby Twoje uzębienie odzyskało w końcu utracony blask, koniecznie zdecyduj się na zabieg wybielania w profesjonalnej klinice.

Dlaczego powstają przebarwienia?

Warto wiedzieć, że zmiana koloru uzębienia jest zjawiskiem naturalnym. Okazuje się bowiem, iż z upływem czasu dochodzi do coraz mocniejszego ścierania się szkliwa, co tym samym wpływa na powstanie przebarwień. Ponadto za nieestetyczne zmiany koloru uśmiechu odpowiadają również różnego rodzaju produkty barwiące, np. buraki, jagody, ciemne sosy czy wina. Nie należy zapominać, że z poważnymi problemami mogą również borykać się osoby palące papierosy, które negatywnie wpływają nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale także są przyczyną przebarwień. W takich przypadkach z pomocą przychodzi w pełni bezpieczny zabieg wybielania, dzięki któremu znowu będziesz mógł cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem.

[display-posts id=”2907″ include_title=”false” include_excerpt_dash=”false” include_content=”true”]

Dlaczego warto usunąć przebarwienia?

Czy wiesz o tym, że jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę przy spotkaniu, jest właśnie uśmiech? To od niego może zależeć, jakie zrobimy wrażenie, dlatego nie dziwi, że coraz więcej osób decyduje się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Okazuje się więc, że nieestetyczne przebarwienia mogą mieć negatywny wpływ na życie towarzyskie oraz zawodowe.
Zmiana koloru uzębienia może wywoływać uczucie wstydu, przez co być możesz będziesz obawiał się szczerze uśmiechać. Wiele osób z tego powodu rezygnuje ze spotkań towarzyskich, co z kolei ma negatywny wpływ na ogólny stan psychiczny. Warto również podkreślić, że nieestetyczne przebarwienia mogą spowodować utratę pewności siebie. Wszystkie te problemy mogą zostać skutecznie rozwiązane, dzięki profesjonalnemu zabiegowi wybielania.

Jak można przywrócić piękny i śnieżnobiały uśmiech?

Skutecznym i w pełni bezpiecznym rozwiązaniem problemu nieestetycznych przebarwień zębów jest zabieg wybielania. Jedną z najczęściej wybieranych metod jest profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Pierwszym etapem jest wykonanie higienizacji jamy ustnej, dzięki czemu można usunąć wszystkie zalegające osady. W ten sposób znacznie poprawiane jest zdrowie uzębienia. Następnie wykonywany jest zabieg wybielania, który polega na naniesieniu na zęby specjalnego preparatu składającego się z nanohydroksyapatytu, czyli składnika mającego właściwości wybielające oraz regeneracyjne, dzięki czemu można uniknąć pojawienia się nadwrażliwości. Po przeprowadzonym zabiegu od razu możesz cieszyć się pięknym efektem!

Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest wybielanie metodą nakładkową. W tym przypadku konieczne jest wykonanie skanu uzębienia, który umożliwia wykonanie specjalnych nakładek. Zostaną one Tobie przekazane wraz z preparatem, a lekarz opisze Ci całą procedurę. Następnie proces wybielania przenoszony jest do domu. Twoim zadaniem będzie nanoszenie specjalnego preparatu na nakładki, które zakłada się na całą noc. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach, a proces nie trwa z reguły dłużej niż dwa tygodnie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że tylko od Ciebie zależy, o ile odcieni Twoje uzębienie będzie bielsze.

Jak można przywrócić piękny i śnieżnobiały uśmiech?

Jeżeli marzysz o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu, koniecznie zapisz się na wizytę konsultacyjną. W DentiCo stosujemy w pełni bezpieczne i skuteczne metody wybielania, dzięki którym uzyskasz oczekiwane efekty. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.