Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
UMÓW WIZYTĘ
DentiCo Stomatologia

Usługi

Wykorzystując nowoczesne metody i materiały pochodzące wyłącznie od znanych, cenionych producentów, świadczymy szeroką gamę usług z zakresu różnorodnych dziedzin stomatologii. Najważniejszy jest dla nas zawsze Pacjent – jego zdrowie oraz oczekiwania, dlatego DentiCo pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dla Państwa wygody poniżej pokrótce opisaliśmy poszczególne elementy oferty.

implanty Gdańsk

Implanty Ankylos

Jeżeli myślisz o odbudowie braków zębowych, możemy Ci zagwarantować nie tylko najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii twarzowo – szczękowej, ale także najwyższej jakości implanty zębowe. Ankylos to sprawdzona niemiecka marka implantów. Do każdego implantu otrzymujesz paszport tak abyś zawsze w każdych okolicznościach wiedział jaki typ implantu został wszczepiony. Daje Ci to poczucie bezpieczeństwa na lata.

ortodoncja Gdańsk

Ortodoncja – aparaty

Nasze leczenie ortodontyczne wyróżnia się nie tylko jakością niemieckich aparatów, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty jakości, ale także kompleksowym podejściem. Od samego początku leczenia jesteś pod opieka nie tylko ortodonty, ale także lekarza kontrolującego stan uzębienia oraz gabinetu higieny. Jako jedni z nie licznych posiadamy w naszym zespole chirurga twarzowo – szczękowego tak aby twoja wada mogła być w pełni i dokładnie zdiagnozowana i leczona.

 

protetyka Gdańsk

Protetyka

Nasze leczenie protetyczne jest wyjątkowe nie tylko ze wglądu na estetykę uśmiechu, którą tworzymy, ale także na jego funkcjonalność, która jest dla nas priorytetem. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, odtwarzanie uśmiechu zarówno przy pomocy porcelanowych koron czy licówkę jak również przy pomocy protez zawsze wykonane jest z wielka starannością o zdrowy i piękny uśmiech.

 

leczenie kanałowe gdańsk

Leczenie kanałowe

Nasze leczenie kanałowe to połączenie nie tylko dużej precyzji w leczeniu, którą umożliwia nam wykorzystanie mikroskopu, ale także lekarze, którzy w swojej codziennej pracy specjalizują się w tego rodzaju zabiegach. Nasze leczenie wykonywane jest w całości pod mikroskopem. Nie ograniczamy się do wykorzystywania go tylko w przypadku skomplikowanej anatomii zęba, dlatego że mikroskop to dla nas codzienne, najlepsze narzędzie pracy.

 

higiena i wybielanie zębów - Gdańsk

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia w DentiCo to wspaniali specjaliści z zakresu zarówno chirurgii stomatologicznej, jak również chirurgii twarzowo – szczękowej. Oferujemy szeroki zakres zabiegów – od usunięcia zębów mądrości w tym również zatrzymanych, po regeneracje kości, podnoszenie zatoki, wycinki zmian, a także badania histopatologiczne.

 

okluzja i rtg Gdańsk

Tomografia komputerowa

Prawidłowo postawiona diagnoza jest fundamentem prawidłowego leczenia. Dlatego zawsze w momencie wątpliwości mamy na miejscu możliwość skorzystania z tomografii komputerowej, która daje nam precyzyjny, trójwymiarowy obraz, który stanowi podstawę doskonałego planowania, zarówno skomplikowanych zabiegów implantologicznych, jak również zaawansowanych leczeń kanałowych, czy niejednoznacznych zmian w kości.

 

okluzja i rtg Gdańsk

Okluzja

W DentiCo zajmujemy się nie tylko leczeniem ortodontycznym czy protetycznym, ale również zwalczaniem choroby okluzyjnej. To zaburzenie funkcji części układu narządu żucia, które polega na nieprawidłowych kontaktach zębów górnych z dolnymi, co w długofalowej perspektywie może objawiać się ścieraniem zębów, a także niewłaściwą pracą stawu skroniowo – żuchwowego. W DentiCO z powodzeniem leczymy nawet najbardziej zaawansowane postacie choroby okluzyjnej.

 

periodontologia Gdańsk

Periodontologia

Dziedziną stomatologii, która skupia się na profilaktyce oraz leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej, jest periodentologia. W DentiCo współpracujemy z lekarzem wykonującym pełen zakres zabiegów periodontologicznych takich jak: kiretaż otwarty, kiretaż zamknięty, a także plastyka dziąsła i wyrostka zębodołowego.

 

higiena i wybielanie zębów - Gdańsk

Gabinet higieny

Nasz Gabinet higieny to nie tylko oczyszczenie zębów z kamienia i osadów, ale przede wszystkim budowanie świadomości w zakresie prawidłowej higieny. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie popełniasz błędy przy codziennej pielęgnacji swoich zębów oraz chcesz pozbyć się problemu z kamieniem czy osadami to powinieneś umówić się na godzinną wizytę do naszej higienistki i przekonać się jak wygląda profilaktyka stomatologiczna na najwyższym poziomie.

 

higiena i wybielanie zębów - Gdańsk

Wybielanie zębów

W DentiCo mogą Państwo zdecydować się na profesjonalne wybielane zębów jedną z dwóch nowoczesnych metod. Poza domowym wybielaniem nakładkami zapewniamy także śnieżnobiały kolor zębów za pomocą bezpiecznej metody Prevdent, która jest nowoczesnym sposobem wybielania dostępnym również dla osób z nadwrażliwością zębów. Już po 2 godzinach zabiegu Twój uśmiech będzie całkowicie odmieniony – bez bólu i dolegliwości.

 
Call Now ButtonUmów wizytę