Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5/7
tel. +48 58 557 77 77, +48 665 665 545
UMÓW WIZYTĘ
DentiCo Stomatologia

Zalety niewidocznego aparatu

WYGODA

W porównaniu do stałych aparatów ortodontycznych metoda ta jest mniej bolesna i wygodniejsza. W ciągu dnia zapominasz że nosisz nakładki. Również częstotliwość wizyt kontrolnych może zostać wydłużona do 2-3 miesięcy.

PROSTOTA

Nakładki są proste w obsłudze. Po konsultacji z lekarzem możesz uniknąć ich stosowania w wyjątkowe dni czy w ciągu nocy. Z każdym kolejnym zestawem nakładek będziesz o krok bliżej od zdrowego i pięknego uśmiechu.

HIGIENA

Nakładki nie szkodzą zdrowiu, są produkowane z najwyższą dokładnością oraz są higieniczne w użytkowaniu. Spożywając posiłki w domu, w pracy w restauracji będziesz miał pełną swobodę spożywania pokarmów bez odczuwania dyskomfortu – po prostu zdejmujesz swoje nakładki do każdego posiłku. Jednocześnie nakładki nie utrudniają codziennej higieny jamy ustnej – myjesz żeby jak gdyby nic się nie zmieniło.

DYSKRECJA

Nakładki to najbardziej estetyczne i dyskretne rozwiązanie dostępne w ortodoncji, które zapewnia korektę uzębienia. Nawet najbliżsi nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

PRZYSTĘPNA CENA

Już na samym początku poznajesz całkowitą kwotę leczenia która obejmuje wszystkie wizyty kontrolne bez względu na ich ilość. Jeśli w trakcie leczenia będziesz wymagał dodatkowych nakładek otrzymasz je od nas bezpłatnie – kwota twojego leczenia nakładkami nie ulegnie mianie, obejmuje ona również leczenie retencyjne.

DOSTOSOWANIE DO TWOICH POTRZEB

Nakładki produkowane są przy użyciu najnowszych technologii druku 3 D oraz skanu twojego uzębienia w technologii 3D. Zanim podejmiesz się leczenia zobaczysz cały proces przesuwania się zębów w technologii projekcji 3D.

Call Now ButtonUmów wizytę