ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Cennik usług stomatologicznych – poznaj nasze ceny

Przybliżone koszty zabiegów i uzupełnień

W DentiCo wykonujemy zabiegi z wielu dziedzin stomatologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w przypadku pojawienia się różnych problemów. Dlatego jeżeli marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu, koniecznie odwiedź naszą profesjonalna klinikę stomatologiczną. W DentiCo planujemy kompleksowe leczenia, które umożliwiają przywrócenie pełnej funkcjonalności w jamie ustnej, a także zrekonstruowanie utraconego uzębienia. Nie wahaj się dłużej! Złap za słuchawkę i zapisz się na konsultację. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.

Konsultacja lekarska
Badanie zdrowia jamy ustnej z wydaniem pisemnego wyniku badania
170zł
Cyfrowe zdjęcie panoramiczne
110zł
Diagnostyka małe RTG
50zł
Tomografia komputerowa – jeden ząb
190zł
Tomografia komputerowa – szczęka/żuchwa
360zł
Tomografia komputerowa – szczęka + żuchwa
510zł
Pierwszym etapem każdego leczenia w naszej klinice stomatologicznej jest wizyta konsultacyjna. To właśnie podczas niej będziesz mógł zadać wszystkie nurtujące pytania, a także podzielić się swoimi obawami. Zostanie wtedy też przeprowadzona diagnostyka, która pozwoli lekarzowi zaproponować rozwiązania, które przyniosą oczekiwane efekty. Ocena zdrowia jamy ustnej dokonywana przez naszych lekarzy jest bardzo szeroka. Ekspert dokładnie analizuje, czy nie występują żadne wady zgryzu, negatywne zmiany w kościach lub stawie skroniowo-żuchwowoym. Ponadto podczas wizyty sprawdzane jest, czy uzębienie nie uległo zbytniemu starciu, a także dentysta zwraca uwagę na źle wyrżnięte zęby mądrości. Wszystko to sprawia, że możliwe jest zaplanowanie kompleksowego leczenia, które pozwala rozwiązać występujące problemy.
Leczenie zachowawcze
Wypełnienie małe
360zł
Wypełnienie średnie
390zł
Wypełnienie duże
420zł
Stomatologia zachowawcza zajmuje się diagnostyką i leczeniem próchnicy. W DentiCo wykorzystujemy nowoczesne wypełnienia światłoutwardzalne oraz enamel, które charakteryzują się nie tylko wysoką estetyką, ale również znaczną wytrzymałość. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się uzyskanymi efektami przez długie lata. Warto również dodać, iż niewątpliwą zaletą stosowanych przez nas wypełnień jest fakt, że po wykonanym zabiegu można od razu jeść i pić. Na życzenie Pacjenta – za dodatkową opłatą może być wykonane pod mikroskopem.
Leczenie kanałowe (endodoncja)
Siekacz, kieł
650zł
Przedtrzonowiec
1 100zł
Trzonowiec
1 500zł
Ponowne leczenie kanałowe
od 1 100zł
Usuniecie złamanego narzędzia
550zł
Współcześnie standardem jest przeprowadzanie leczenia kanałowego pod mikroskopem. Urządzenie to pozwala na nawet 25-krotne przybliżenie, co zdecydowanie pomaga dentyście precyzyjnie odnaleźć i oczyścić z bakterii wszystkie kanały, co zdecydowanie wpływa na powodzenie przeprowadzonego leczenia. Wykorzystanie mikroskopu sprawiło również, że możliwym stało się przeprowadzanie leczenia kanałowego podczas jednej wizyty bez konieczności zatruwania zęba. W cenę leczenia wliczone znieczulenie oraz zdjęcie punktowe

*W cenę leczenia wliczone znieczulenie oraz zdjęcie punktowe

Implanty zębów
Konsultacja implantologiczna
220zł
Implant ? część chirurgiczna
3 300zł
Korona na implancie
3 600zł
Implanty to tytanowe śrubki, które umieszcza się w miejsce po utraconych korzeniach. Podczas leczenia wykorzystywane są nowoczesne technologie, które sprawiają, że skuteczność zabiegu sięga niemalże 100%! Do implantów przytwierdzane są następnie korony, mosty lub protezy, co pozwala przywrócić nie tylko estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Po zakończonym leczeniu będziesz mógł cieszyć się nowym uzębieniem przez długie lata! W DentiCo wykorzystujemy implanty wyłącznie wiodącej marki , które zapewniają skuteczność przeprowadzanych zabiegów na poziomie ponad 98%!
Ortodoncja
Konsultacja ortodontyczna
200zł
Aparat stały metalowy klasyczny ? łuk
2 900zł
Aparat stały
3 500zł
Aparat stały estetyczny klasyczny ? łuk
3 800zł
Aparat samoligaturujący metalowy
3 700zł
Aparat samoligaturujący estetyczny
4 100zł
Wady zgryzu mogą być przyczyną wielu problemów nie tylko natury estetycznej, ale również funkcjonalnej, dlatego tak ważne jest podjęcie leczenia ortodontycznego. W DentiCo wykorzystujemy innowacyjne technologie, między innymi niewidoczne nakładki. To właśnie dzięki nim leczenie ortodontyczne jest niemal niewidoczne dla otoczenia, przez co znacznie wzrasta komfort psychiczny podczas całego procesu przywracania prawidłowego zgryzu.
Gabinet higieny
Higienizacja podstawowo
380zł – 450zł
Higienizacja specjalistyczna
450zł – 550zł
Regularne przeprowadzanie zabiegów profilaktycznych raz na 6 miesięcy jest niezwykle ważne, bo właśnie w ten sposób można skutecznie zapobiec rozwojowi różnych chorób, między innymi próchnicy i paradontozy. W DentiCo wykonujemy piaskowanie, skaling oraz polerowanie przy pomoc Master Piezon Airflow, który zdecydowanie wpływa na komfort przeprowadzonego zabiegu, a także ma świetne rezultaty w przypadku zapalenia dziąseł oraz przyzębia. Wykonywanie gabinetowych zabiegów profilaktycznych pomoże Ci zachować uzębienie w zdrowiu! Wizyta obejmuje bardzo szczegółowy intruktarz oraz dobór środków do pielęgnacji jamy ustnej.
Całość zabiegu wykonywana w lupach.
Stomatologia estetyczna
Wyciski cyfrowe przy użyciu skanera cyfrowego
230zł
Wybielanie regeneracyjne metodą Prevdent
1 750zł
Licówka metoda flow injection/bonding
790zł
Licówka porcelanowa
2 300zł
Celem nadrzędnym stomatologii estetycznej jest przywrócenie pięknego i białego uśmiechu. W jej ramach wykonywane są różne zabiegi, które pozwalają nie tylko poprawić wygląd zębów, ale przede wszystkim poprawić jakość życia. W DentiCo mocujemy niezwykle estetyczne licówki odmieniające kształt, długość oraz kolor uzębienia, a także przeprowadzamy wybielanie, dzięki czemu możemy rozjaśnić uśmiech nawet o kilka odcieni. Zabiegi te pozwalają znacznie podnieść komfort psychiczny i poczuć się swobodnie z wyglądem swoich zębów. To właśnie dzięki rozwiązaniom, jakie dostarcza stomatologia estetyczna, w końcu będziesz mógł odzyskać radość z życia.
Chirurgia stomatologiczna
Ekstrakcja zęba mlecznego
200zł
Ekstrakcja zęba jednokorzeniowego
300zł
Ekstrakcja zęba wielokorzeniowego
480zł – 590zł
Ekstrakcja zęba nr 8 dół
480zł – 590zł
Ekstrakcja zęba nr 8 góra
480zł – 500zł
Ekstrakcja chirurgiczna zęba zatrzymanego
870zł – 1 370zł
Podcięcie wędzidełka
od 300zł
Resekcja korzenia
780zł
Chirurgiczne wydłużenie korony
od 600zł
Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej w wielu przypadkach pozwalają przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej. W DentiCo skutecznie odbudowujemy utraconą tkankę kostną, dzięki czemu możliwe jest późniejsze przeprowadzenie leczenia implantologicznego. Wykorzystywane przez nas rozwiązania pozwalają również bezboleśnie i bardzo sprawnie usunąć zęby, które są powodem wielu problemów. Jest to tylko część z wykonywanych przez nas zabiegów, za przeprowadzenie których odpowiadają eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a także ze specjalizacją z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Każde usuwanie zębów wykonywane jest przez lekarza o specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Korony i mosty
Korona metal – porcelana(frezowana)
1 500zł
Korona cyrkonowa, pełnoceramiczna(licowana porcelaną, wykonywana w systemie cad/cam)
2 300zł
Pojedynczy ząb może zostać zrekonstruowany za pomocą korony protetycznej, która przytwierdzana jest do implantu lub do oszlifowanego zęba. W ten sposób może zostać przywrócona estetyka uśmiechu. W przypadku pojawienia się kilku braków zębowych obok siebie stosuje się most protetyczny, który mocowany jest do naturalnego uzębienia lub dwóch implantów. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwala przez długie lata cieszyć się zachwycającym uśmiechem
Fizjoterapia
Konsultacja
220zł
Terapia
190zł
Kinesiotaping
od 30zł
Fizjoterapia jest doskonałym uzupełnieniem leczenia stomatologicznego, a także skutecznym sposobem na przygotowanie do leczenia protetycznego, ortodontycznego czy zabiegu chirurgicznego. Praca z fizjoterapeutą ma na celu zmniejszenie bądź całkowite wyeliminowanie występujących dolegliwości bólowych, a także przywrócenie prawidłowych funkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

Opracowany przez nas cennik obejmuje tylko przykładowe usługi stomatologiczne, jakie wykonujemy dla Pacjentów nie tylko z Gdańska ale również z okolic. Z racji tego, że specjalizujemy się w szerokim wachlarzu zabiegów, w cenniku dentystycznym prezentujemy tylko część naszej oferty. Zapraszamy do naszych gabinetów osoby, które potrzebują ze względów estetycznych wykonać wydłużenie korony zęba. Konieczne jest u nich usunięcie zęba, wymagają leczenia kanałowego pod mikroskopem bądź cierpią na bruksizm (zgrzytanie zębami). Jeśli zastanawiają się Państwo nad wybieleniem zębów czy ich wyrównaniem pod okiem ortodonty to również możemy przeprowadzić dla Państwa takie procedury. Każdy z zabiegów wykonywany jest profesjonalnie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, najlepszych jakościowo materiałów oraz przez doświadczoną kadrę stomatologiczną.

Wydłużona korona zęba, leczenie kanałowe pod mikroskopem, korony porcelanowe, zakładanie aparatów ortodontycznych – to tylko część usług jakie może zaoferować Państwu dentysta w naszych gabinetach. Tak jak wspomnieliśmy cennik, który prezentujemy powyżej, obejmuje tylko wybrane pozycje świadczonych przez nas zabiegów. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego z naszym gabinecie przy ulicy Kołobrzeskiej 5/7 w Gdańsku. Z uwagi na fakt, że bardzo często też ostateczny koszt leczenia jest znany dopiero po spotkaniu ze specjalistą stomatologiem, który na podstawie wykonanych zdjęć czy innych badań jest w stanie określić skalę problemu z jakim przychodzi pacjent nie możemy uwzględnić wszystkich pozycji w cenniku. Zapraszamy na kompleksowe i profesjonalne leczenie zarówno małych, jak i dużych pacjentów.