ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Skontaktuj się!  

Dlaczego Implanty w DentiCo?

Wszczepiając implant stomatologiczny ważne jest abyś wiedział dokładnie jaki implant będzie wszczepiony, ale także ważne są procedury jakie stosowane są w gabinecie podczas wszczepiania implantu.

Dlaczego warto zdecydować się na wszczepienie implantu właśnie w DentiCo:

 • Zawsze planujemy zabieg w oparciu o holistyczne podejście do jamy ustnej.
 • Wszczepianie implantu jest całościowo zaplanowanym zabiegiem, uwzględniającym indywidualne potrzeby pacjenta oraz zabiegiem pozwalającym na odtworzenie jego naturalnego zgryzu,
 • Patrzymy nie tylko na potrzebę uzupełnienia danego zęba, ale także całościowo na relacje wszystkich zębów względem siebie.
 • podczas zabiegów implantologicznych korzystamy z niemieckich implantów, w pełni przebadanych, posiadających specjalne certyfikaty. Implanty te wszczepiane są pacjentom z sukcesem od ponad 30 lat,
 • każdy zabieg planowany jest w oparciu o komputerową nawigację – szablony chirurgiczne, na których bazujemy, drukowane są dla pacjentów w technice 3D,
 • jeśli organizm pacjenta odrzuci implant, wówczas gwarantujemy ponowną, bezpłatną próbę wszczepienia kolejnego implantu.

Zobacz jak przebiegało leczenie naszych pacjentów

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Renata
Pani Renata zwróciła się do naszej kliniki, ponieważ od lat borykała się z problem znacznych braków w uzębieniu. W górnym łuku zamocowaliśmy zamocowaliśmy protezę akrylową całościową, natomiast w dolnym łuku zastosowaliśmy korony, licówki oraz mosty na implantach. Kompleksowe leczenie pozwoliło uzyskać efekty, jakich oczekiwała Pani Renata.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Elżbieta
Pani Elżbieta zwróciła się do naszej kliniki, ponieważ była niezadowolona z estetyki swojego uśmiechu. Podczas leczenie zastosowaliśmy korony i mosty wykonane z cyrkony pokrytego porcelaną. Część odbudów protetycznych została zamocowana na implantach, natomiast reszta na zębach własnych. Zastosowaliśmy również klasyczną protezę szkieletową. Leczenie pozwoliło nie tylko poprawić wygląd uśmiechu, ale również przywrócić pełną funkcjonalność. Pani Elżbieta była zachwycona efektami, jakie osiągnęliśmy.

 • Przed każdym zabiegiem Pacjent ma wykonana tomografię komputerową która pozwala nam w trójwymiarze przygotować się i w pełni zaplanować zabieg. Zdjęcia pantomograficzne pozwala nam ocenić jedynie warunki wstępne nie stanowi ono nigdy podstawy do przeprowadzenia zabiegu. Trójwymiarowy i niezwykle precyzyjny obraz tomografii komputerowej pozwala na dokładne zaplanowanie i sprawne przeprowadzenie zabiegu implantacji.
 • Wszczepianiem implantów zajmuje się doświadczony lekarz specjalista chirurgii twarzowo – szczękowej, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do odpowiedniego przeprowadzenia zabiegu
 • W razie konieczności wykonujemy również wszystkie zabiegi przygotowujące do wszczepienia implantu takie jak : podniesienie zatoki zarówno metodą otwartą jak i zamkniętą, podsypanie kości, a także atraumatyczne usuwanie zęba przed wszczepieniem implantu.
 • Każdy pacjent, który zdecyduje się na zabieg implantologiczny w naszym gabinecie, otrzymuje dodatkowo specjalny paszport implantologiczny, który jest honorowany w ponad 60 krajach na całym świecie
 • Implanty, z których korzystamy, wykonane są z czystego tytanu. To materiał całkowicie zgodny z ludzkim organizmem. Zmniejsza więc prawdopodobieństwo powstania infekcji, alergii czy nietolerancji. W każdym przypadku łączniki do implantów dobierane są indywidualnie dla każdego z pacjentów, a to z kolei ma wpływ na długoterminowość rozwiązania.
 • Wszystkie odbudowy protetyczne na implantach wykonywane są w systemie komputerowego wspomagania projektowania i produkcji. Wykorzystujemy również najwyższej jakości cyrkon aby móc stworzyć całkowicie naturalny uśmiech. Ważną kwestią z punktu widzenia użytkowania koron jest zastosowanie przez nas możliwości wykonania korony przykręcanej, która w każdym momencie daje nam możliwość skontrolowania sytuacji wokół implantu a także wielokrotne jej zdejmowanie bez konieczności niszczenia pracy. W przypadku trudnej sytuacji z dziąsłami jesteśmy również w stanie dokonać jej korekty przy użyciu różowej porcelany tak aby uśmiech była całkowicie naturalny.