ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Skontaktuj się!  

Chirurgia stomatologiczna

Ekstrakcja ośemki, wyrwanie zęba

Poważny ból ósemki? Zęby mądrości zatrzymały się głęboko w kości? A może przeprowadzona diagnostyka wykazała, że konieczne jest usunięcie zęba? W każdym z tych wypadków z pomocą przychodzi chirurgia stomatologiczna. W naszej klinice przeprowadzamy wszystkie najważniejsze zabiegi, dzięki czemu możemy skutecznie rozwiązać problemy pojawiające się w jamie ustnej. Odmień swoje życie i umów się na konsultację w DentiCo!

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Helena
Pani Helena zawitała do naszego gabinetu, ponieważ rozległe braki zębowe uniemożliwiały jej prawidłowe gryzienie pokarmów. Oprócz tego zależało jej na poprawie estetyki uzębienia oraz chciała poddać się leczeniu biologicznemu. Podjęliśmy się tego zadania. Aby zrekonstruować zęby boczne, wszczepiliśmy implanty. Górne zęby odbudowaliśmy za pomocą koron pełnoceramicznych, natomiast w celu rekonstrukcji dolnych posłużyliśmy się flow injection.

Wszystko, co musisz wiedzieć o chirurgii stomatologicznej

Chirurgia stomatologiczna jest bardzo często jednym z etapów kompleksowego leczenia, którego celem jest przywrócenie nie tylko estetyki uśmiechu, ale również pełnej funkcjonalności. W ramach takiego planu wykonywane mogą być zabiegi sterowanej regeneracji kości, podniesienia dna zatoki szczękowej czy ekstrakcji, czyli usunięcia, zęba.  W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy pełny zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Za skutecznie przeprowadzenie leczenia w DentiCo odpowiadają specjaliści mogący się poszczycić ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Chirurgia stomatologiczna pozwala niezwykle skutecznie rozwiązać wiele problemów, jakie mogą pojawić się w jamie ustnej. Odwiedź naszą klinikę, gdzie kompleksowo zajmiemy się zdrowiem całej Twojej jamy ustnej.

Eksperci w danej dziedzinie

lek. stom. Barbara Adamkiewicz-Wiśniewska

specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Chirurgii Stomatologicznej GUMed i Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii, gdzie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Ukończyła roczne Practiculum Implantologii.

lek. stom. Barbara Adamkiewicz-Wiśniewska

specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Chirurgii Stomatologicznej GUMed i Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii, gdzie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Ukończyła roczne Practiculum Implantologii.

Skutecznie zadbamy o zdrowie Twojej jamy ustnej

W naszej klinice stomatologicznej pracują eksperci z zakresu chirurgii stomatologicznej, co jest gwarancją, że wszystkie zabiegi wykonywane są z najwyższą dbałością. Umiejętności i wiedza specjalisty pozwalają uzyskać efekty, o jakich zawsze marzyłeś. Sprawdź sam, jak może odmienić się Twoje życie po zakończeniu leczenia w DentiCo.


Umów się na wizytę!

Trudno wyobrazić sobie możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia bez wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. To właśnie dzięki nim bardzo często można przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej. W konsekwencji sprawia to, że będziesz mógł w końcu cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Przekonaj się o tym sam i odwiedź DentiCo. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

  Najczęściej zadawane pytania o chirurgię zębów
  Czy zabiegi chirurgiczne są bezbolesne?
  +
  W DentiCo korzystamy ze skutecznych znieczuleń, które pozwalają na przeprowadzenie wszystkich zabiegów przy zachowaniu najwyższego komfortu.
  Kiedy należy usuwać ósemki?
  +
  W przypadku pojawienia się nawracających bólów lub stanów zapalnych zaleca się przeprowadzenie zabiegu polegającego na usunięciu ósemki. Ekstrakcja zalecana jest również w przypadku, kiedy ząb mądrości wpływa na nieprawidłową okluzję oraz w momencie przeprowadzonego leczenia ortodontycznego.
  Które zabiegi chirurgiczne są wykonywane najczęściej?
  +
  Najczęściej przeprowadza się zabieg ekstrakcji zębów będących źródłem pojawienia się poważnych problemów w jamie ustnej.
  Chirurgia stomatologiczna
  Ekstrakcja zęba mlecznego
  200zł
  Ekstrakcja zęba jednokorzeniowego
  300zł
  Ekstrakcja zęba wielokorzeniowego
  480zł – 590zł
  Ekstrakcja zęba nr 8 dół
  480zł – 590zł
  Ekstrakcja zęba nr 8 góra
  480zł – 500zł
  Ekstrakcja chirurgiczna zęba zatrzymanego
  870zł – 1 370zł
  Podcięcie wędzidełka
  od 300zł
  Resekcja korzenia
  780zł
  Chirurgiczne wydłużenie korony
  od 600zł
  Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej w wielu przypadkach pozwalają przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej. W DentiCo skutecznie odbudowujemy utraconą tkankę kostną, dzięki czemu możliwe jest późniejsze przeprowadzenie leczenia implantologicznego. Wykorzystywane przez nas rozwiązania pozwalają również bezboleśnie i bardzo sprawnie usunąć zęby, które są powodem wielu problemów. Jest to tylko część z wykonywanych przez nas zabiegów, za przeprowadzenie których odpowiadają eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a także ze specjalizacją z zakresu chirurgii stomatologicznej.

  Każde usuwanie zębów wykonywane jest przez lekarza o specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.