ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Skontaktuj się!  

FIZJOTERAPIA

W DentiCo do leczenia podchodzimy holistycznie i kompleksowo, dlatego współpracujemy również z fizjoterapeutą stomatologicznym zajmującym się leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych (TMJ).

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o fizjoterapii

Fizjoterapia jest doskonałym uzupełnieniem leczenia stomatologicznego, a także skutecznym  sposobem na przygotowanie do leczenia protetycznego, ortodontycznego czy zabiegu chirurgicznego. Praca z fizjoterapeutą ma na celu zmniejszenie bądź całkowite wyeliminowanie występujących dolegliwości bólowych, a także przywrócenie prawidłowych funkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

Na dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych ma wpływ bardzo wiele czynników, a przyczyny dysfunkcji bardzo często znajdują się w innym miejscu w ciele. Dlatego tylko holistyczne oraz kompleksowe spojrzenie pozwala prawidłowo przeprowadzić diagnostykę oraz indywidualnie dobrać program terapeutyczny.

Kiedy warto zgłosić się do fizjoterapeuty?

Na dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych mają wpływ:

– wady zgryzu,

– wady postawy,

– wszelkiego rodzaju urazy (dysfunkcje odcinka szyjnego kręgosłupa, uderzenia, upadki),

– parafunkcje (obgryzanie paznokci, częste żucie gumy itp.),

– stres.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!


  Jeśli cierpisz na:

  Umów się na wizytę!

  W naszym gabinecie plan leczenia jest ustalany przy współpracy stomatologa oraz fizjoterapeuty. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000

  ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

   Fizjoterapia
   Konsultacja
   220zł
   Terapia
   190zł
   Kinesiotaping
   od 30zł
   Fizjoterapia jest doskonałym uzupełnieniem leczenia stomatologicznego, a także skutecznym sposobem na przygotowanie do leczenia protetycznego, ortodontycznego czy zabiegu chirurgicznego. Praca z fizjoterapeutą ma na celu zmniejszenie bądź całkowite wyeliminowanie występujących dolegliwości bólowych, a także przywrócenie prawidłowych funkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

   ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

   Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!