ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Leczenie aparatem nakładkowym

Nie chcesz stosować aparatu stałego i szukasz alternatywy? Leczenie nakładkami to rozwiązanie w zakresie ortodoncji estetycznej, które pozwoli na uzyskanie idealnego uzębieni. Terapia przy zastosowaniu nakładek, które nie są widoczne, nie wymaga używania stałego aparatu z metalowymi elementami i jest w stanie zapobiec wadzie stłoczonych zębów.

Aparat nakładkowy to dyskretna metoda leczenia, która zapewnia Ci idealny uśmiech. Wraz z zespołem naszych specjalistów zostanie stworzony plan leczenia odpowiadający Twoim potrzebom. Nakładki mogą być zdejmowane i zakładane w dowolnym momencie co pozostawia całkowitą kontrolę Tobie i Twojemu ortodoncie. Jeśli chcesz podjąć leczenie ortodontyczne tak, aby było niezauważalne przez innych, ta metoda jest dla Ciebie.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

  Zalety niewidocznego aparatu

  WYGODA

  W porównaniu do stałych aparatów ortodontycznych metoda ta jest mniej bolesna i wygodniejsza. W ciągu dnia zapominasz, że nosisz nakładki. Również częstotliwość wizyt kontrolnych może zostać wydłużona do 2-3 miesięcy.

  PROSTOTA

  Nakładki są proste w obsłudze. Po konsultacji z lekarzem możesz uniknąć ich stosowania w wyjątkowe dni czy w ciągu nocy. Z każdym kolejnym zestawem nakładek będziesz o krok bliżej od zdrowego i pięknego uśmiechu.

  HIGIENA

  Nakładki nie szkodzą zdrowiu, są produkowane z najwyższą dokładnością oraz są higieniczne w użytkowaniu. Spożywając posiłki w domu, w pracy w restauracji będziesz miał pełną swobodę spożywania pokarmów bez odczuwania dyskomfortu ? po prostu zdejmujesz swoje nakładki do każdego posiłku. Jednocześnie nakładki nie utrudniają codziennej higieny jamy ustnej ? myjesz żeby jak gdyby nic się nie zmieniło.

  Umów się na wizytę!

  W DentiCo podczas leczenia wykorzystujemy wyłącznie aparaty ortodontyczne uznanych firm, co pozwala nam osiągnąć znakomite efekty.
  Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.

  DYSKRECJA

  Nakładki to najbardziej estetyczne i dyskretne rozwiązanie dostępne w ortodoncji, które zapewnia korektę uzębienia. Nawet najbliżsi nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

  PRZYSTĘPNA CENA

  Już na samym początku poznajesz całkowitą kwotę leczenia która obejmuje wszystkie wizyty kontrolne bez względu na ich ilość. Jeśli w trakcie leczenia będziesz wymagał dodatkowych nakładek otrzymasz je od nas bezpłatnie ? kwota twojego leczenia nakładkami nie ulegnie mianie, obejmuje ona również leczenie retencyjne.

  DOSTOSOWANIE DO TWOICH POTRZEB

  Nakładki produkowane są przy użyciu najnowszych technologii druku 3 D oraz skanu twojego uzębienia w technologii 3D. Zanim podejmiesz się leczenia zobaczysz cały proces przesuwania się zębów w technologii projekcji 3D. 

  OKRES LECZENIA – Leczenie aparatem nakładkowym krok po kroku

  1. BADANIE

  W DentiCO leczenie ortodontyczne to złożony preces skąłdający się ze współpracy wielu naszych specjalistów. Zanim zostaniesz zakwalifikowany do odpowiedniej metody leczenia zostaniesz poddany szczegółowej diagnostyce:
  – wykonanie zdjęcia panoramicznego RTG (wszystkie zęby na jednej kliszy)
  – pobranie cyfrowych wycisków pod modele diagnostyczne
  – zdjęcia fotograficzne zewnątrz i wewnątrzustne
  – skierowanie na zdjęcie cefalometryczne ? boczne czaszki (zdjęcie wykonywane poza gabinetem ? w formie cyfrowej zostanie przesłane do DentiCo Stomatologia
  Twój zgryz zostanie skonsultowany również ze specjalistami z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej, jak również w razie konieczności z implantologie.
  Dopiero po tak solidnej diagnostyce zostaniesz poddany procesowi leczenia ortodontycznego.

  2. POMIARY

  Wszystkie pomiary pobrane w DentiCO w technologii 3D w raz z naszymi komentarzami i uwagami zostaną przesłane do zewnętrznego laboratorium, które przygotuje dla Ciebie dodatkowe analizy komputerowe i przeprowadzi cyfrową estymacje przebiegu leczenia.

  3. ANALIZA 3D

  Wraz ze swoim ortodontą prześledzisz plan leczenia wraz z symulacją 3D przygotowana na podstawie diagnostyki. Dowiesz się również o przewidywanej długości leczenia oraz ilości nakładek przewidzianych w twoim przypadku.

  4. PRODUKCJA

  Po zatwierdzeniu analizy następuje produkcja dedykowanych danemu Pacjentowi nakładek przy użyciu drukarek 3D. Nakładki następnie dostarczane są dla Ciebie na kolejne wizyty. Duża zaletą są również wizyty, które możemy z powodzeniem wydłużyć do 2- 3 miesięcy.

  Umów się na wizytę!

  W DentiCo podczas leczenia wykorzystujemy wyłącznie aparaty ortodontyczne uznanych firm, co pozwala nam osiągnąć znakomite efekty.
  Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.