Dlaczego my?

DentiCo to profesjonalna klinika stomatologiczna, w której cały zespół skrupulatnie pracuje nad każdym uśmiechem. Kompleksowe leczenie i dbałość o szczegóły pozwala nam uzyskać niezwykle estetyczne efekty. Wykorzystujemy nowoczesne i w pełni bezpieczne rozwiązania, które w rękach naszych doświadczonych lekarzy sprawiają, że każdy zabieg przebiega całkowicie komfortowo. Z nami marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki, o czym możesz się przekonać, odwiedzając naszą klinikę stomatologiczną.

Estetyczne licówki bez szlifowania zębów!

Licówki są cienkimi płatkami mocowanymi do widocznej części uzębienia, poprawiającymi jego kształt lub kolor. To popularne rozwiązanie z zakresu stomatologii estetycznej, jednakże w większości wypadków jego zastosowanie wiąże się ze szlifowaniem szkliwa, pozwalającym na stabilne osadzenie. W DentiCo istnieje natomiast możliwość skorzystania z licówek w nowoczesnej technologii, storzonych przy użyciu specjalnie zaprojektowanej szyny, która umożliwia stworzenie odpowiedniego kształtu zębów. Wykorzystywany materiał to specjalny kompozyt, który umożliwia mocowanie nowych zębów bez konieczności szlifowania. Dzięki temu Pacjent zyskuje piękny uśmiech przy niemal zerowej ingerencji w zdrowe tkanki, a cały proces jest w pełni odwracalny! A dodatkowo uśmiech może zostać przymierzony w ustach Pacjenta jeszcze przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Innowacyjna ortodoncja

Ortodoncja bez wątpienia jest jednym z trudniejszych działów stomatologii, gdyż leczenie wymaga całościowego uwzględnienia charakterystyki nie tylko danego zęba, lecz całych warunków zgryzowych. Nasi eksperci podchodzą do terapii kompleksowo, korzystając z aparatów ortodontycznych renomowanych producentów, przynoszących zadowalające rezultaty i zapewniających Pacjentom komfort użytkowania. Współpraca ortodonty i protetyka, wysokiej jakości materiały oraz innowacyjne rozwiązania to prawdziwa recepta na sukces!

Warto też dodać, że do wad zgryzu podchodzimy kompleksowo, traktując je jako cześć całego szkieletu i dlatego często w nasze leczenie włączani są fizjoterapeuci, a także chiropraktycy. Cały proces leczenia ortodontycznego przygotowywany jest z poszanowaniem dla całej struktury kostnej oraz mięśniowej. W tracie całego procesu leczenia Pacjent pozostaje pod stałą opieką Gabinetu Higieny, a także w razie konieczności również innych lekarzy z każdej dziedziny stomatologii. Nasze leczenie ortodontyczne już na samym początku jest skrupulatnie zaplanowane uwzględniając również konieczność wykonania dodatkowych prac protetycznych mających wpływ na pełna funkcjonalność i estetykę zgryzu po zakończeniu procesu leczenia.

Kompleksowe leczenie

Wyznajemy zasadę, że tylko całościowe i indywidualne podejście do każdego problemu może przynieść znakomite efekty. Dlatego w naszej klinice oferujemy szereg zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, przez co jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet skomplikowane plany leczenia. Nad uśmiechem każdego Pacjenta pracujemy zawsze zespołowo, ponieważ doświadczenie i wiedza ekspertów z odmiennych obszarów stomatologii pozwala pomóc spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Zawsze naszym celem jest wyleczenie wszystkich zębów, uzyskując przy tym najwyższą estetyką. Udaje się nam to z niezwykłą skutecznością, w czym duża zasługa wyznawanej w DentiCo filozofii o konieczności przeprowadzania zawsze kompleksowego leczenia. Przekonaj się o tym sam i umów się na wizytę w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.

Fizjoterapia ? potężne wsparcie dla leczenia stomatologicznego

Czasami problemy stomatologiczne wymagają udziału eksperta wyspecjalizowanego w zgoła innej dziedzinie medycyny. Doskonały przykład stanowi fizjoterapeuta, którego wiedza bywa niezbędna przy terapii dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego lub zaburzeń okluzji. Dzięki obecności wspomnianego fizjoterapeuty ich leczenie cechuje się najwyższą skutecznością, gdyż skupia się na eliminacji źródła schorzenia, nie zaś jego doraźnych objawów.

Kompleksowe przeglądy jamy ustnej

Rutynowe przeglądy uzębienia w DentiCo mają bardzo kompleksowy charakter. Nie ograniczamy się bowiem do lokalizowania skupisk próchnicy czy patologicznych zmian tkanek widocznych jedynie gołym okiem. Nasi eksperci dokładnie weryfikują relację pomiędzy przeciwstawnymi zębami, określają stan kośćca szczęki i żuchwy, oceniają rezultaty wykonanego w przeszłości leczenia kanałowego czy kontrolują napięcie mięśni i przezierność zatok. Holistyczne podejście do postawionych przed nami problemów sprawia, że efekty terapii stają się przewidywalne oraz będą całkowicie zgodne z oczekiwaniami Pacjenta.

Mikroskop stomatologiczny to podstawa przy leczeniu kanałowym

Zastosowanie mikroskopu stomatologicznego daje endodoncie niemałe możliwości. Urządzenie daje bowiem znaczne powiększenie, szczególnie przydatne w trakcie leczenia kanałowego ? umożliwia bezbłędne lokalizowanie kanałów korzeniowych i zainfekowanych tkanek, pozwalając na skuteczne oczyszczenie wszystkich struktur zęba.

Nasi eksperci posiłkują się zastosowaniem mikroskopu podczas całego leczenia, a nie w trakcie jego określonych części. Warto wspomnieć, że są to doświadczeni specjaliści, którzy dzięki swoim umiejętnościom podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych przypadków, również tych rozpoczętych przez innych dentystów.

Precyzyjna diagnostyka cyfrowa

Dokładne zaplanowanie całego leczenia możliwe jest tylko w przypadku precyzyjnie wykonanej diagnostyki, dlatego też priorytetem dla nas było posiadanie prywatnego centrum diagnostycznego. Zostało ono wyposażone w nowoczesne urządzenia, dzięki którym możemy wykonać wszystkie badania w jednym miejscu. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, przez co możemy zaplanować całe leczenie w taki sposób, aby uzyskać efekty, o jakich zawsze marzyłeś. Ponadto możliwość wykonania wszystkich badań w jednym miejscu jest niezwykle komfortowa i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań, które oferujemy w naszej klinice stomatologicznej.

Umów się na wizytę!

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że kompleksowe leczenie zawsze przynosi znakomite efekty. Możesz się o tym przekonać, decydując się na oddanie zdrowia swojego uśmiechu w ręce wykwalifikowanych lekarzy z DentiCo. Jesteśmy tu, aby pomóc spełnić Twoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.