ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów

Cioteczka Wujaszek
Cioteczka Wujaszek
2022-05-26
poleca
Profesjonalne podejście dostosowane do potrzeb pacjentów.
Joanna Kasińska
Joanna Kasińska
2022-05-11
poleca
Serdecznie polecam zabiegi higienizacji w wykonaniu Pani Magdaleny Żebrowskiej Kazimierczyk. Pani Magda jest profesjonalistką w każdym calu. Zabiegi wykonywane są najdokładniej jak to tylko możliwe, a dzięki zaleceniom Pani Magdy wspaniałe efekty utrzymują się bardzo długo. Jako pacjentka czuję się w pełni zaopiekowana.
Adrian Sawicki Pewne Miejsce
Adrian Sawicki Pewne Miejsce
2022-03-11
poleca
Jakość 100%, najwyższa liga- tytuł lidera w Trójmieście zasłużony - korzystam od 2 lat i jestem mega zadowolony ze trafiłem do Dentico!
Ania Błaszkiewicz
Ania Błaszkiewicz
2022-03-02
poleca
Polecam DentiCo, a w szczególności dr Tomasza. Leczenie zęba odbyło się bez znieczulenia, a mimo to praktycznie bezboleśnie, plomba wykonana bardzo dokładnie i estetycznie.
?????? ???????
?????? ???????
2021-11-24
poleca
??????? ???????, ???????? ???? ??? ?? ????????! ????????? ? ????????, ??? ? ???????? ????????, ?????? ?????, ??????? ?? ????????? ??????? ???? ???????, ?? ? ???? ??????? ??? ???????! ?? ?????? ?? ?????? ????????? ???? ????????? ????? ??? ???????!
Daga Ef
Daga Ef
2021-11-16
poleca
Jeżeli ktoś marzy o relaksacyjnej wręcz wizycie, to tylko tutaj! Możecie mi nie wierzyć, pamiętając jakie strachajło jestem, ale to prawda. Szeroki zakres usług, świetni lekarze i cudowne dziewczyny w rejestracji 🙂 Pozdrawiam serdecznie.
Anna Pole
Anna Pole
2021-07-14
poleca
Świetna higienistka. Polecam serdecznie:)
Katarzyna Maik
Katarzyna Maik
2021-02-05
poleca
Ocenie poddaję nie sam gabinet a Panią Martę, która pracuje na recepcji oraz uczestniczy w wizytach. To właściwa osoba na właściwym miejscu! Słucha, doradza i ZAWSZE znajduje rozwiązanie. Zarząd powinien być dumny z takiego pracownika!
Kasia Widomska
Kasia Widomska
2021-01-28
poleca
Jestem zachwycona wizyta u Pani Dr Jowity Żebrowskiej-Zakrzewskiej, która pomogla mi w moim problemie. Jeszcze nikt nigdy tak rzeczowo i kompetentnie nie przedstawił mojego problemu. Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Atmosfera w klinice bardzo miła a na końcu wizyty jeszcze dostałam drobny upominek. Na pewno jeszcze tam wrócę ??
Barbara Adamkiewicz-Wiśniewska
Barbara Adamkiewicz-Wiśniewska
2020-10-21
poleca
Niesamowite zaangażowanie i pełen profesjonalizm w trakcie wyjątkowo bezbolesnej higienizacji wykonanej przez Panią Magdę. A do tego bardzo sympatyczna atmosfera?

Nastya Shap
Nastya Shap
2022-09-07
Dziękuje bardzo! Naprawdę pierwszy raz wychodzę od lekarza z uśmiechem! Doktor Ala Mikhno jest niesamowita! Gorące polecam ! ??????? ???????! ? ????????????? ??????? ????? ?? ????? ? ???????! ?????? ??? ????? ???????????! ???????????? ?????????? !
Igor Goncharuk
Igor Goncharuk
2022-08-31
Absolutely perfect, recommend!
Pheuka
Pheuka
2022-08-19
Polecam DentiCo, leczymy się tutaj ortodontycznie od dwóch lat.Ostatnio młodsza córka miała usuwaną zatrzymaną ósemkę, w porównaniu do poprzednich tego typu zabiegów, które przeprowadzane były w innych miejscach (w sumie pięć ósemek u dwóch córek), różnica była ogromna. Mniejsza opuchlizna, dużo mniejsze objawy bólowe, błyskawiczny powrót do ?normalności?. Korzystaliśmy z szeregu usług w placówce i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam!
Danuta Mokrosińska
Danuta Mokrosińska
2022-08-14
Polecam wszystkim to miejsce, począwszy od kontaktu z rejestracją, gdzie spotkałam przesympatyczną i kompetentną Panią Anię aż po grono specjalistów. Zostałam potraktowana profesjonalnie przez dr Tomasza, który bezboleśnie usunął moją niełatwą siódemkę. Polecam wszystkim to miejsce. Na pewno będę tu kontynuować swoje leczenie. Pozdrawiam cały zespół.
Michał Grzymała
Michał Grzymała
2022-07-22
Bardzo zadowolony z usług. Polecam DentiCo. Będę tu przyjeżdżał, pomimo że mam daleko
Malgorzata Jeske
Malgorzata Jeske
2022-07-22
Moja przygoda z DentiCo rozpoczęła się trzy lata temu i trwa do dziś. Lekarze dentyści, którym powierzyłam moje uzębienie nie zawiedli mnie ani razu. Za każdym razem przedstawiają plan działania rzeczowo i profesjonalnie, pozostawiając mimo to wybór pacjentowi. Recepcjonistki, Pani Angelika i Ania są niezwykle przychylne i uśmiechnięte.
Łukasz Szpynda
Łukasz Szpynda
2022-07-14
Za 10 minut pogawędki zostałem skasowany 140 zł. W dodatku bardzo długie kolejki (2,3 miesiące), które skutecznie zniechęcają. Powinna być transparentna informacja na ten temat, już na samym początku przed wizytą. Zamiast tego ,jest naciąganie na koszty pod tak błahym pretekstem. To skutecznie zniechęciło do podjęcia dalszej współpracy.
LUCAS Cool
LUCAS Cool
2022-07-12
Bardzo profesjonalna obsługa. Zabiegi wykonywane są starannie i fachowo. Człowiek czuje ze jest w dobrych rękach . Polecam
Kubzak
Kubzak
2022-07-11
Fantastyczny gabinet! Po wielu perypetiach u różnych pseudo stomatologów w końcu trafiłem do gabinetu, gdzie dr Jowita zajęła się moim uzębieniem jak należy, tzn kompleksowo. Dzisiaj mam nie tylko inny uśmiech, ale radosną twarz. Serdecznie polecam!