ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Efekty leczenia

Chcesz dowiedzieć się, jak leczenie w DentiCo zmieniło życie naszych Pacjentów? Zapoznaj się z ich historiami i zobacz prawdziwe metamorfozy. Przekonaj się, jak spektakularne rezultaty możemy osiągnąć.Aby porównać zdjęcie przed leczeniem i efekt końcowy.

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Michał
Problemem Pana Michała była diastema, która zaburzała estetykę jego uśmiechu. Zaproponowaliśmy i wdrożyliśmy odpowiednie rozwiązanie. Pierwszym krokiem było leczenie ortodontyczne, które poprawiło ułożenie zębów, przyczyniając się do znacznego zmniejszenia diastemy. Następnie wykonaliśmy przymiarkę planowanego uśmiechu dzięki przygotowanemu wax-upowi. Po zaakceptowaniu go przez Pacjenta, mogliśmy wprowadzić ten projekt w życie, wykonując na jego zębach flow injection. W ten sposób dokonaliśmy ostatecznego usunięcia diastemy i korekcji estetycznej łuku zębowego.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Florian
Pacjent zgłosił się do naszego gabinetu z pragnieniem poprawy estetyki uśmiechu. Zaproponowaliśmy mu ortodoncję, aby nie tylko poprawić wygląd zębów, ale także ich funkcję. Po zakończeniu leczenia ortodontycznego, które doprowadziło do uzyskania harmonijnego ułożenia zębów, przystąpiliśmy do dalszych działań poprawiających estetykę. Pierwszym krokiem było wybielanie zębów, które nadało im pożądany kolor. Następnie zastosowaliśmy metodę flow injection, aby wykończyć zęby estetycznie. Ta innowacyjna technika pozwoliła na precyzyjne kształtowanie detali, nadając uśmiechowi naturalny i harmonijny wygląd.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Magdalena
Zgłosiła się do nas Pacjentka, która chciała pozytywnie wpłynąć na estetykę swojego uśmiechu. Po konsultacji zaproponowaliśmy kompleksowe leczenie, które rozpoczęliśmy od ortodoncji, mającej na celu wyprostowanie zębów i uzyskanie harmonijnego ułożenia w łuku. Po zakończeniu tego etapu mogliśmy przystąpić do wybielania zębów, aby osiągnąć optymalną jasność i jednolitość koloru. Następnie skupiliśmy się na wykończeniu detali poprzez uzupełnienie kompozytowe, które pozwoliło na korektę drobnych niedoskonałości oraz nadanie zębom naturalnego wyglądu. W efekcie uzyskaliśmy uśmiech na jaki liczyła Pacjentka.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Maria
Zgłosiła się do nas Pacjentka, która nie była zadowolona z estetyki swojego uśmiechu. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych zaproponowaliśmy wykonanie koron pełnoceramicznych. Są one rozwiązaniem trwałym i odpornym na przebarwienia co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących długotrwałego efektu estetycznego w swoim uśmiechu. Tak też stało się w przypadku naszej Pacjentki, która po przeprowadzeniu całego procesu leczenia odzyskała swój piękny uśmiech.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Edmund
Pacjent zgłosił się do nas z problemem ścierających się zębów oraz widocznymi brakami w uzębieniu. Po dokładnej diagnostyce ustaliliśmy, że konieczne będzie zastosowanie kompleksowego podejścia. W ramach tego planu zdecydowaliśmy się na wszczepienie implantów oraz odbudowę brakujących tkanek zęba za pomocą koron porcelanowych. Procedura ta była niezbędna, aby przywrócić Pacjentowi funkcję zgryzu i estetykę uśmiechu. Korony te zostały wykonane na podbudowie metalowej, co sprawia, że ich estetyka jest nieco mniej satysfakcjonująca w porównaniu do koron pełnoceramicznych. W trakcie konsultacji omówiliśmy z Pacjentem różne opcje, biorąc pod uwagę jego preferencje estetyczne oraz zdrowie jamy ustnej. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie funkcji zgryzu, ale także zapewnienie Pacjentowi estetycznego i naturalnego wyglądu uzębienia, który będzie dla niego satysfakcjonujący i komfortowy.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Oliwia
Pacjentka kilka lat temu przeprowadziła leczenie ortodontyczne w innym gabinecie, jednak uzyskane rezultaty nie były dla niej satysfakcjonujące. Zwłaszcza, że Pacjentka zmagała się z licznymi przebarwieniami na zębach. Dr Jowita zaproponowała odbudowę w stylu flow injection, która jest najmniej ingerującą metodą odbudowy estetycznej uśmiechu. Pacjentka została wcześniej skierowana do gabinetu higieny a także na zabieg wybielania. Wszystko po to, by w 100% przygotować zęby przed ostatnim etapem leczenia. A rezultaty? Pacjentka była nimi szczerze zachwycona!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Natalia
Zgłosiła się do nas Pacjentka, która chciała poprawić estetykę swojego uśmiechu. W jej przypadku samo leczenie ortodontyczne nie było jednak wystarczające. Z tego też względu dr Jowita zdecydowała się na poprawę uśmiechu Pacjentki przy wykorzystaniu licówek flow injection. A rezultaty? Te były w 100 % zadowalające i tym samym Pacjentka może cieszyć się swoim nowym, pięknym uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Grażyna
Zgłosiła się do nas Pani Grażyna, która miała duży problem z niszczeniem swoich zębów. Po zastosowaniu u niej leczenia ortodontycznego konieczna była dalsza ingerencja w celu poprawy estetyki uśmiechu. Odbudowę zniszczonych zębów wykonaliśmy przy użyciu licówek flow injection. A efekty? Zobaczcie sami jak zmienił się wygląd Pacjentki.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Grzegorz
Pan Grzegorz pojawił się u nas z problemem niepokojącym problemem. Mianowicie jego zęby niszczyły się i stawały coraz krótsze. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie leczenia ortodontycznego a następnie odbudowę utraconych tkanek. Wybraliśmy najmniej inwazyjna metoda flow injection, która zdecydowanie poprawiła zarówno funkcjonalność uśmiechu jak i jego estetykę.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Jolanta
Pani Jolancie, która zdecydowanie chciała poprawić estetykę uśmiechu zaproponowaliśmy wymianę starych koron na podbudowie metalowej na świeże i nowe korony ceramiczne bez podbudowy metalowej, dzięki czemu uzyskaliśmy piękny przezierny efekt zbliżony do zębów naturalnych, co zapewnia prawdziwie piękny uśmiech.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Monika

Pani Monika nie była zadowolona z estetyki swojego uśmiechu. Znaleźliśmy rozwiązanie – żeby odmienić wygląd zębów Pacjentki, przeprowadziliśmy korektę nieinwazyjną metodą flow injection. Teraz Pani Monika z pewnością będzie częściej się uśmiechać.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Paulina

Problemem Pani Paulina była wada zgryzu. Aby ją skorygować, przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne. Po jego zakończeniu poprawiliśmy jeszcze estetykę uśmiechu – osiągnęliśmy to, wykonując wybielanie regeneracyjne oraz licówki flow injection.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Kacper
Pan Kacper miał za sobą leczenie ortodontyczne w innym gabinecie, po którym zgłosił się do nas w celu poprawy estetyki swojego uśmiechu. Wykonaliśmy korony cyrkonowe, które charakteryzują się znakomitą estetyką i dużą trwałością. Pan Kacper nie kryje zadowolenia z efektów naszych działań i nowego wyglądu swojego uśmiechu. 
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Teresa
Pani Teresa chciała poprawić estetykę swojego uśmiechu, Ze względów finansowych nie zdecydowała się na całkowitą rekonstrukcję zgryzu, zaproponowaliśmy więc odbudowę flow injection. Zabieg odmienił uśmiech Pani Teresy.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Danuta
Pani Danuta zmagała się z dużym problemem zgryzowym, ale ze względu na wiek nie zdecydowała się na leczenie ortodontyczne. Zamiast tego przeprowadziliśmy więc protetyczną przebudowę zgryzu i dokonaliśmy estetycznej odbudowy zębów metodą flow injection.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Kalina
Uśmiech Pan Kaliny odmieniliśmy dzięki higienizacji, wybielaniu regeneracyjnego oraz odbudowie fllow injection. Teraz wygląda on już zupełnie inaczej, a Pani Kalina jest bardzo zadowolona z tej korzystnej zmiany..
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Martyna
U Pani Martyny przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne. Ale na tym nie koniec – zamocowaliśmy także pełnoceramiczne korony oraz dokonaliśmy chirurgicznej korekty dziąseł. Dzięki kompleksowemu zatroszczeniu się o uśmiech Pacjentki, uzębienie Pani Martyny wygląda teraz zupełnie inaczej.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Sebastian
Pan Sebastian przeszedł u nas kompleksowe leczenie i kilka zabiegów, dzięki którym poprawiliśmy estetykę jego uśmiechu. Najpierw przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne. Gdy udało się już skorygować uzębienie Pacjenta, higienizacja, wybielanie regeneracyjne oraz flow injection dopełniły efektu. Pan Sebastian może teraz śmiało olśniewać uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Patrycja
Zęby Pani Patrycji wymagały kompleksowego leczenia, by przywrócić im pełną funkcjonalność i poprawić estetykę. Przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne, a następnie wybielanie regeneracyjne. Wykończenie estetyczne wykonaliśmy przy pomocy licówek Flow injection. Nie ulega wątpliwości, że uśmiech Pani Patrycji robi teraz niezwykle pozytywne wrażenie.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Martyna
Pani Martyna nie była zadowolona z wyglądu swojego uśmiechu. Żeby poprawić jego estetykę, wykonaliśmy czyszczenie, a także przeprowadziliśmy wybielanie regeneracyjne. Dla dopełnienia efektu dokonaliśmy chirurgicznej korekty dziąseł przy zębach przedtrzonowych oraz wykonaliśmy flow injection.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Ewelina
Pani Ewelina w celu korekcji swojego zgryzu zdecydowała się na leczenie ortodontyczne. Dodatkowo ze względu na martwy ząb przedni zarekomendowaliśmy wykonanie koron, by zapewnić lepszą estetykę uśmiechu. Pacjentka zdecydowała się jednak na tańsze rozwiązanie, czyli odbudowę w postaci flow injection. Po wykonanym zabiegu jest bardzo zadowolona z osiągniętych efektów.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Aldona
Uśmiech Pani Aldony z nieznanych powodów ulegał ścieraniu, dlatego też zgłosiła się ona do naszej kliniki. Proces leczenia rozpoczęliśmy od dokładnej diagnostyki, w ramach której zastosowaliśmy m.in. deprogramator Koisa ? źródłem problemu były zaburzenia okluzji, przeciążające pewne partie zębów. Następnie zaś przeszliśmy do higienizacji jamy ustnej, odbudowy uszkodzonego uzębienia oraz jego wybielania regeneracyjnego. Główne rozwiązanie stanowiło zaś podniesienie wysokości zwarcia szczęk przy pomocy metody flow injection. Dzięki kompleksowej analizie problemu leczenie przyniosło znakomite efekty estetyczne, gwarantujące Pacjentce pełną satysfakcję.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Igor
U Pana Igora problemem była wada zgryzu i zaburzona estetyka uśmiechu. Przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne, a wygląd zębów poprawiliśmy dodatkowo przy użyciu porcelanowych koron.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Agnieszka
Pani Agnieszka nie była zadowolona z estetyki swoich zębów. Zajęliśmy się upiększeniem jej uśmiechu. Pierwszym krokiem była higienizacja. Następnie przeprowadziliśmy wybielanie regeneracyjne, a potem wykonaliśmy licówki flow injection. Dzięki temu uśmiech Pani Agnieszki wygląda już zupełnie inaczej.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Helena
Pani Helena zawitała do naszego gabinetu, ponieważ rozległe braki zębowe uniemożliwiały jej prawidłowe gryzienie pokarmów. Oprócz tego zależało jej na poprawie estetyki uzębienia oraz chciała poddać się leczeniu biologicznemu. Podjęliśmy się tego zadania. Aby zrekonstruować zęby boczne, wszczepiliśmy implanty. Górne zęby odbudowaliśmy za pomocą koron pełnoceramicznych, natomiast w celu rekonstrukcji dolnych posłużyliśmy się licówkami.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Radek
Pan Radek miał problem z krwawiącymi i bolącymi dziąsłami. Udało nam się temu zaradzić. Rozwiązaniem okazała się dokładna higienizacja z użyciem ultradźwięków. Wykonaliśmy też szczegółowy instruktaż dbania o higienę jamy ustnej oraz dobraliśmy odpowiednie probiotyczne środki do jej pielęgnacji.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Agnieszka
Pani Agnieszka miała już za sobą leczenie ortodontyczne przeprowadzone w innym gabinecie, które jednak nie przyniosło oczekiwanych estetycznych rezultatów. Zgłosiła się z tym problemem do naszej dr Jowity. Rozwiązaniem, które zaproponowaliśmy Pacjentce, a następnie sprawnie zrealizowaliśmy, było wybielanie zębów oraz wykonanie licówek.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Joanna
Pani Joanna chciała poprawić estetykę swojego uśmiechu. Przyjrzeliśmy się dokładnie jej problemowi i znaleźliśmy satysfakcjonujące rozwiązanie. Poprawiliśmy wygląd uzębienia Pacjentki za pomocą licówek kompozytowych. Teraz Pani Joanna z pewnością będzie uśmiechać się częściej.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Józef
Pan Józef potrzebował kompleksowego leczenia stomatologicznego. W trosce o zdrowie, funkcjonalność i estetykę uzębienia konieczne było wdrożenie leczenia ortodontycznego. Następnym krokiem było założenie koron cyrkonowych w górnym łuku zębowym, dolny natomiast skorygowaliśmy za pomocą licówek kompozytowych. Pozostało jeszcze uzupełnić braki zębowe. Ze względu na niższe koszta zastosowaliśmy w przypadku pana Józefa protezy szkieletowe.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Lea
Pani Lea chciała poprawić warunki zgryzowe oraz estetykę swoich zębów. Przeprowadziliśmy leczenie ortodontyczne złotym aparatem , a po jego zakończeniu rozjaśniliśmy zęby Pacjentki, stosując wybielanie regeneracyjne. Efekty mówią same za siebie.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Dagmara
Pani Dagmara nie była zadowolona z kształtu i koloru swoich zębów. By poprawić zgryz Pacjentki, wdrożyliśmy leczenie ortodontyczne aparatem nakładkowym. Pani Dagmarze zależało na bardzo jasnym kolorze zębów. Aby go osiągnąć, przeprowadziliśmy wybielanie regeneracyjne. Ostatnim krokiem na drodze do nowego uśmiechu było skorygowanie drobniejszych niedoskonałości za pomocą licówek flow injection.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Maciej
Problemem Pana Macieja już od dawna były przebarwienia psujące estetykę uśmiechu. Zęby Pacjenta wymagały też odbudowy. W ramach przygotowań przeprowadziliśmy dokładną diagnostykę zgryzu przy pomocy deprogramatora, a także terapię fizjoterapeutyczną. A co z przebarwieniami? Wybieliliśmy zęby Pana Macieja, stosując do tego celu wybielanie regeneracyjne. W ten sposób przygotowaliśmy odpowiedni kolor do pokrycia licówkami flow injection.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Weronika
Zęby Pani Weroniki były wyraźnie krótsze, co spowodowało ich patologiczne ścieranie. Po wykonaniu odpowiedniej diagnostyki określiliśmy źródło problemu ? stanowiło je tzw. zbaczanie żuchwy. Zastosowanie deprogramatora Koisa oraz innych specjalistycznych badań pozwoliło dokładnie zaplanować leczenie ortodontyczne. Po jego zakończeniu przystąpiliśmy do wybielania zębów oraz estetycznej odbudowy uszkodzeń metodą flow injection. Efekty leczenia przerosły oczekiwania Pani Weroniki, która opuściła gabinet z nowym, symetrycznym uśmiechem i doskonałym samopoczuciem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Janusz
Przednie zęby Pana Janusza były mocno starte, co obniżało estetykę jego uśmiechu oraz utrudniało mu życie. Pierwszym podjętym przez nas krokiem była kompleksowa diagnostyka przy użyciu nowoczesnych urządzeń, m.in. deprogramatora Koisa, która pozwoliła zaplanować postępowanie. Aby Pacjent mógł normalnie funkcjonować, został zaopatrzony w specjalne odbudowy tymczasowe, umożliwiające również terapię ortodontyczną. Jej zakończenie zwieńczyła odbudowa wysokości zwarcia i zastosowanie koron pełnoceramicznych.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Klara
Problemem Pani Klary były przebarwienia na zębach, stanowiące efekt stosowania w dzieciństwie antybiotyków. Przeprowadziliśmy wybielanie, a dodatkowo poprawiliśmy kolor oraz kształt zębów Pani Klary przy pomocy licówek w technice flow injection. Efekt jak najbardziej okazał się wart zachodu.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Ewelina
Pani Ewelina zgłosiła się do nas z nadzieją, że pomożemy jej poprawić estetykę uśmiechu. Nie mogliśmy zawieść pokładanej w nas ufności. Zęby Pani Eweliny wyczyściliśmy w naszym Gabinecie Higieny. Następnie wyleczyliśmy zęby dotknięte próchnicą i dopiero wtedy mogliśmy przystąpić do wykonania odbudowy z zastosowaniem techniki flow injection. Teraz Pani Ewelina ma uśmiech, o jakim zawsze marzyła.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Anita
Z powodu znacznego starcia zęby Pani Anity sprawiały wrażenie dużo krótszych, co wpływało na estetykę uśmiechu. Ponieważ Pacjentce zależało na uzyskaniu zadowalających efektów bez konieczności przeprowadzenia specjalnych zabiegów, zastosowaliśmy kompozytowe licówki flow Injection. Ich wykorzystanie eliminuje konieczność szlifowania szkliwa, a plastyczność materiału umożliwiła poprawę kształtu oraz koloru uzębienia przy jednoczesnej minimalizacji czasu wymaganego do realizacji. Pani Anita była niezwykle zadowolona i opuściła DentiCo z szerokim uśmiechem!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Adam
Pan Adam zgłosił się do naszej kliniki z wadą zgryzu, która pogarszała estetykę jego uśmiechu i ograniczała pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Podczas wizyty konsultacyjnej zapoznaliśmy się z oczekiwaniami Pacjenta i wykonaliśmy niezbędne badania diagnostyczne. Konieczna była rozbudowa szerokości łuków, dlatego wdrożyliśmy leczenie ortodontyczne. Po jego zakończeniu Pacjent zdecydował się na wykończenie estetyczne przy pomocy nowoczesnych licówek flow injection. Dużym atutem tej metody jest brak konieczności szlifowania zębów, dzięki czemu nie ingerują w wewnętrzne tkanki zębów. Efekty leczenia przerosły oczekiwania Pana Adama, który upuścił naszą klinikę z nowym symetrycznym uśmiechem oraz doskonałym samopoczuciem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Jakub
Wada zgryzu sprawiała, że uzębienie Pana Jakuba cechowało się niewłaściwym kształtem, problem stanowiły również zaburzenia okluzji. Zastosowane przez nas leczenie ortodontyczne skutecznie wyeliminowało kłopot, jednakże pozostała jeszcze kwestia nieestetycznego koloru zębów. Został on poprawiony dzięki bezbolesnemu zabiegowi wybielania, co przyniosło zauważalne efekty w krótkim czasie.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Joanna
Dzisiejsza stomatologia pozwala na praktycznie bezinwazyjną poprawę wyglądu uzębienia w krótkim czasie. Przykład stanowią licówki flow injection, niewymagające wcześniejszego szlifowania szkliwa. Skorzystała z nich Pani Joanna, która chciała odmienić wygląd swojego uśmiechu, nie ingerując jednocześnie w tkanki zdrowych zębów. Nałożenie kilku warstw kompozytu na widoczną część koron sprawiło, że Pacjentka dysponuje teraz białym uśmiechem!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Ilona
Pani Ilona borykała się z wadą zgryzu, obniżającą estetykę jej uśmiechu. Zęby miały nieodpowiedni kształt oraz zachodziły na siebie, co dodatkowo utrudniało utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Leczenie ortodontyczne przy pomocy specjalnego metalowego aparatu skutecznie rozwiązało problem, a regularne wizyty higienizacyjne pozwoliły polepszyć kolor uzębienia.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Seweryn
Największym problemem, z którym zgłosił się do nas Pan Seweryn był nierówny zgryz, który znacząco pogarszał wygląd jego uzębienia. Podczas wizyty konsultacyjnej wykonaliśmy kompleksową diagnostykę, na podstawie której ustaliliśmy z Pacjentem szczegółowy plan leczenia. Na początku konieczne było przeprowadzenie profesjonalnej higienizacji, której celem było przygotowanie zębów Pacjenta do założenia aparatu ortodontycznego. Następnie przeprowadziliśmy korektę zgryzu Pana Seweryna przy pomocy stałego aparatu. Dopełnieniem procesu leczenia była estetyczna korekta górnych siekaczy przy pomocy nowoczesnych wysokiej jakości materiałów oraz zamknięcie diastemy między górnymi siekaczami. Pan Seweryn opuścił gabinet z nowym uśmiechem i lepszym samopoczuciem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Henryk
Pan Henryk borykał się z problemem krzywych zębów, dlatego zwrócił się do naszej kliniki, ponieważ wiedział, że skutecznie pomożemy spełnić marzenie o pięknym uśmiechu. Na początku przeprowadziliśmy wizytę konsultacyjną, na której wykonaliśmy wszystkie niezbędne badania. Na tej podstawie dobraliśmy odpowiednie metody i przygotowaliśmy plan leczenia. Wykonaliśmy precyzyjne czyszczenie zębów oraz przeprowadziliśmy szczegółowy instruktaż higieny jamy ustnej. Następnie założyliśmy aparat ortodontyczny, który pozwolił przywrócić uzębienie do jego optymalnego położenia. W celu poprawy wyglądu uśmiechu wykonaliśmy także zabieg wybielania regeneracyjnego. Ponadto w odcinku przednim zastosowaliśmy metodę flow injection. Po zakończonym leczeniu Pan Henryk opuścił naszą klinikę z pięknym i szerokim uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Helena
Pani Helena zgłosiła się do nas na leczenie, ponieważ zależało jej na poprawie estetyki swojego uśmiechu. Podczas wizyty konsultacyjnej zapoznaliśmy się z oczekiwaniami Pacjentki i przeprowadziliśmy kompleksową diagnostykę, na podstawie przygotowaliśmy szczegółowy plan leczenia. Pierwszym jego etapem było oczyszczenie zębów ze złogów i kamienia nazębnego przeprowadzone w Gabinecie Higieny. Pani Helena otrzymała również porady dotyczące właściwej pielęgnacji jamy ustnej wraz z instruktażem właściwej techniki szczotkowania. Następnie wykonaliśmy zabieg wybielania zębów, którego celem było usunięcie nieestetycznych przebarwień widocznych na powierzchni zębów.
Kolejnym etapem było zastosowanie innowacyjnych licówek flow injection, których dużą zaletą jest brak konieczności szlifowania zębów. Aby je przygotować, konieczne było pobranie wirtualnych wycisków zębów. Na ich podstawie stworzyliśmy spersonalizowane szyny, które umożliwiły przymiarkę nowego uśmiechu przed wykonaniem ostatecznej odbudowy przy pomocy licówek flow injection. Efekty leczenia spełniły oczekiwania Pani Heleny, która opuściła nasz gabinet z pięknym uśmiechem i doskonałym samopoczuciem. Aby mogła na dłużej cieszyć się doskonałym wyglądem zębów oraz w celu kontroli nowych nawyków, pozostaje pod stałą opieką Gabinetu Higieny.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Julian
Pan Julian zgłosił się do naszej kliniki z problemem wykruszających się zębów, które psuły estetykę jego uśmiechu i powodowały dyskomfort w jamie ustnej. Krzywy zgryz znacznie ograniczał funkcjonalność w jamie ustnej, przez co jedzenie ulubionych potraw oraz codzienna higienizacja były mocno utrudnione. Po przeprowadzeniu konsultacji przez naszych ekspertów w dziedzinie okluzji ? dr Jowitę Żebrowską-Zakrzewską oraz ortodoncji ? dr Mateusza Borowego oraz wykonaniu niezbędnych badań diagnostycznych, przystąpiliśmy do realizacji kompleksowego planu leczenia. Pierwszym jego etapem było precyzyjne czyszczenie zębów oraz instruktaż prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej w Gabinecie Higieny. Po nim przystąpiliśmy do deprogramacji Kiosa,mającej za zadanie ?skasowanie? pamięci mięśni twarzoczaszki tak abyśmy mogli przystąpić do precyzyjnego planowania rekonstrukcji zgryzu. Kolejnym krokiem było założenie Pacjentowi stałego aparatu ortodontycznego, którego celem było przywrócenie zębów do optymalnego położenia w jamie ustnej. Na koniec zastosowaliśmy licówki flow injection, w celu odbudowy brzegów siecznych, korekty kształtu zębów oraz uzyskania najwyższej jakości estetyki. Po zakończeniu leczenia Pacjent pozostaje pod stałą opieką Gabinetu Higieny, dzięki czemu będzie mógł cieszyć się z doskonałych rezultatów terapii przez długie lata. Pan Julian opuścił naszą klinikę z pięknym śnieżnobiałym uśmiechem i doskonałym samopoczuciem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Ludmiła
Pani Ludmiła pragnęła poprawić wygląd swojego uśmiechu borykającego się z nieodpowiednim kształtem oraz ustawieniem zębów. Podczas konsultacji dokładnie zapoznaliśmy się z problemem i oczekiwaniami Pacjentki, a następnie podjęliśmy decyzję o leczeniu ortodontycznym przy pomocy stałego aparatu, dodatkowo zastosowaliśmy specjalistyczny aparat na podniebienie rozbudowujący łuki zębowe. Zwieńczeniem procesu była odbudowa zębów w przednim odcinku nadająca uzębieniu doskonałego kształtu, jak również proporcji. Po zakończonym leczeniu, Pani Ludmiła bardzo usatysfakcjonowana jego efektami, opuściła naszą klinikę.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Milena
Pani Milena borykała się z wadami zgryzu, które utrudniały jej codzienne funkcjonowanie oraz pogarszały estetykę uśmiechu. Podczas konsultacji przeprowadziliśmy precyzyjną diagnostykę, na której podstawie dobraliśmy odpowiednią metodę leczenia ortodontycznego. Zakończenie terapii przyniosło zauważalne efekty i nadało uzębieniu Pacjentki nowego blasku, a Pani Milena znów może wyrażać swym uśmiechem wszystko, co tylko będzie chciała.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Urszula
Pani Urszula borykała się ze startymi zębami znacząco obniżającym estetykę jej uśmiechu. Po dokładnej konsultacji z Pacjentką zaproponowaliśmy leczenie przy pomocy bardzo wytrzymałych licówek, doskonale poprawiających kolor zębów oraz ich kształt. Pani Urszula była usatysfakcjonowana końcowym efektem, ciesząc się pięknym uśmiechem!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Iza
Pani Iza zgłosiła się do nas, ponieważ była niezadowolona z estetyki swojego uśmiechu. Utracone uzębienie zrekonstruowaliśmy, wykorzystując w tym celu mosty protetyczne, licówki oraz protezy szkieletowe. Efekt, jaki osiągnęliśmy, był w pełni satysfakcjonujący dla Pani Izy.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Maria
U Pani Marii konieczne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia ortodontycznego. Zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym osiągnęliśmy znakomite efekty. Dodatkowo wyrównane zostały brzegi sieczne kompozytem. Przeprowadzone leczenie pozwoliło osiągnąć zachwycające efekty w pełni spełniające oczekiwania Pani Marii.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Krzysztof
U Pana Krzysztofa zdiagnozowaliśmy wadę zgryzu, która wymagała natychmiastowej reakcji. Przeprowadziliśmy kompleksowe leczenie przy zastosowaniu skutecznych rozwiązań stosowanych w naszej klinice. Konieczna okazała się również poprawa estetyki górnych dwójek oraz jedynek, do czego wykorzystane zostały licówki. Po zakończonym leczeniu Pan Krzysztof mógł wyjść z naszej kliniki z szerokim uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Paulina
Pani Paulina zgłosiła się do naszej kliniki, poszukując pomocy w rozwiązaniu problemu ze startymi naturalnymi koronami zębowymi. Pacjentka początkowo była niepewna wyników leczenia, dlatego zaproponowaliśmy jej cyfrowe projektowanie uzębienia. Dzięki niemu mogła ujrzeć swój nowy uśmiech jeszcze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji! Oprócz tego pobraliśmy wirtualne wyciski zębów, na podstawie których stworzony został spersonalizowany wax-up oraz mock-up, czyli nakładki imitujące docelowe rezultaty terapii. Pani Paulina przymierzyła je na własne zęby, a po ujrzeniu efektów wspólnie podjęliśmy decyzję o założeniu licówek. Zwieńczeniem całego procesu było zadowolenie Pacjentki.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Karolina
Pani Karolina borykała się z wadą zgryzu oraz pewnymi uszkodzeniami górnych jedynek oraz dwójek. Po rzetelnej konsultacji wraz z Pacjentką podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia ortodontycznego. Poprzedziliśmy je wstępną higienizacją, a zmagające się z ubytkami zęby odbudowaliśmy przy pomocy wysokiej jakości estetycznych koron. Ponieważ Pacjentka była zadowolona z koloru swojego uzębienia, zrezygnowała z sugerowanego zabiegu wybielania. Gdy cały proces się zakończył, Pani Karolina usatysfakcjonowana opuściła naszą klinikę, ciesząc się nowym uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Błażej
Zdiagnozowane przez nas problemy w jamie ustnej Pana Błażeja potwierdziły początkowe przypuszczenia o konieczności przeprowadzenia kompleksowego leczenia. Podczas pierwszego etapu zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania ortodontyczne, które skutecznie pozwoliły wyleczyć wady zgryzu. Następnie poprawiliśmy estetykę górnych zębów za pomocą licówek. Osiągnięte przez nas efekty sprawiły, że Pan Błażej mógł w końcu szeroko i szczerze się uśmiechnąć.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Renata
Pani Renata zwróciła się do naszej kliniki, ponieważ od lat borykała się z problemem znacznych braków w uzębieniu. W górnym łuku zamocowaliśmy zamocowaliśmy protezę akrylową całościową, natomiast w dolnym łuku zastosowaliśmy korony, licówki oraz mosty na implantach. Kompleksowe leczenie pozwoliło uzyskać efekty, jakich oczekiwała Pani Renata.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Żaneta
Pani Żaneta zgłosiła się do nas, ponieważ pragnęła odzyskać olśniewający uśmiech. W tym przypadku konieczne okazało się wykonanie leczenia periodontologicznego. Do rekonstrukcji uzębienia wykorzystaliśmy koronę porcelanową na podbudowie metalowej oraz protezę szkieletową. Dzięki zastosowanemu leczeniu Pani Żaneta mogła w końcu cieszyć się pełnym i zdrowym uśmiechem.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Aleksandra
U Pani Aleksandry zdiagnozowaliśmy wadę ortodontyczną, która wymagała natychmiastowej reakcji. Przeprowadziliśmy skuteczne leczenie ortodontyczne, a także uzupełniliśmy braki zębowe w przednim odcinku przy pomocy implantów. Ponadto w celu przywrócenie estetyki zastosowaliśmy licówki. Efekt był zachwycający, o czym świadczy szczery i szeroki uśmiech Pani Aleksandry.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Dominika
Pani Dominika zgłosiła się do nas przed swoim ślubem, ponieważ chciała poprawić estetykę uśmiechu. W celu zmienienia rozmiaru zębów zastosowaliśmy licówki, które charakteryzują się najwyższą estetyką i wytrzymałością. Cieszymy się, że Pani Dominika mogła w swój najpiękniejszy dzień szeroko i szczerze się uśmiechać.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Jola
Pani Jola nie była zadowolona z wyglądu swojego uśmiechu, dlatego zgłosiła się do naszej kliniki. Po przeprowadzonym wywiadzie postanowiliśmy zastosować licówki. Dzięki temu zabiegowi uśmiechu Pani Joli całkowicie się odmienił, a uzyskane efekty były w pełni zadowalające.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Ola
Pani Ola zwróciła się do nas, ponieważ borykała się z wadą ortodontyczną. Okazało się, że w celu osiągnięcia najlepszych efektów koniecznie jest przeprowadzenie kompleksowego leczenia. Zastosowaliśmy aparat ortodontyczny mocowany na stałe, dzięki czemu poprawiliśmy warunki zgryzowe. Ponadto przeprowadziliśmy zabieg wybielania regeneracyjnego, a także uzupełniliśmy brak zębowy, wszczepiając implant. Uzyskane efekty zachwyciły Panią Olę, z czego jesteśmy bardzo dumni!