ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Implanty Gdańsk

Brak w uzębieniu mogą pojawić się w każdym wieku, będąc źródłem wielu poważnych problemów. Na szczęście utracone uzębienie może być skutecznie zrekonstruowane, między innymi dzięki przeprowadzeniu całkowicie bezpiecznego leczenia implantologicznego. Możliwość wszczepienia implantów sprawia, że marzenie o pięknym oraz pełnym uzębieniu jest właściwie na wyciągnięcie ręki. Nie zwlekaj więc dłużej i koniecznie odwiedź naszą klinikę, gdzie pomożemy Ci uporać się z Twoimi problemami.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o implantach

Implant to mała, tytanowa śrubka, którą umieszcza się w miejsce po utraconym korzeniu, a tym samym przejmuje jego funkcje. Wykonany jest on z całkowicie biokompatybilnego materiału, co oznacza, że nie ma żadnego negatywnego wpływu na organizm. W DentiCo wykorzystujemy implanty zapewniające skuteczność przeprowadzanych zabiegów na poziomie ponad 98%! Umiejętności i wiedza naszych lekarzy sprawiają, że uzyskane w ten sposób efekty są w pełni przewidywalne oraz pozwalają spełnić oczekiwania Pacjentów.

Dlaczego implanty w DentiCo Gdańsk?

Wszczepiając implant stomatologiczny, ważne jest, abyś wiedział dokładnie, jaki implant będzie wszczepiony, ale także ważne są procedury, jakie stosowane są w gabinecie podczas wszczepiania implantu.

Dlaczego warto zdecydować się na wszczepienie implantu właśnie w DentiCo:

Leczenie implantologiczne krok po kroku

1.  Pierwszym etapem leczenia jest oczywiście wykonanie kompleksowej diagnostyki, która pozwala nam zaproponować Ci rozwiązania, które przyniosą oczekiwane efekty. Na konsultacji zostanie przedstawiony również plan leczenia oraz wstępny kosztorys, dzięki czemu cały proces będzie dla Ciebie przewidywalny.

2.  Jeżeli badania diagnostyczne wykażą, że doszło do zaniku kości, konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowego zabiegu. W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy sterowaną regenerację kości lub podniesienie dna zatoki szczękowej, o których więcej możesz dowiedzieć na stronie o chirurgii stomatologicznej. Oba zabiegi są w pełni bezpieczne i komfortowe, dzięki wykorzystywanym przez nas znieczuleniom.

3.  Następnym etapem jest wszczepienie tytanowych implantów w miejsce po utraconych korzeniach. Do nich mocowane są specjalne łączniki, które pozwalają w konsekwencji na zamocowanie odpowiedniej odbudowy protetycznej. Proces integracji implantów z kością trwa około 4 miesięcy.

4.  Ostatnim etapem leczenia jest przygotowanie odpowiedniej odbudowy protetycznej. Wykonujemy precyzyjne skany za pomocą skanera wewnątrzustnego, które następnie przekazywane są do pracowni protetycznej. Jeżeli przygotowana odbudowa protetyczna spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zostanie ona zamocowana na stałe. Od tej pory będziesz mógł cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem, a Twoje problemy odejdą w zapomnienie!

Bezbolesne leczenie implantologiczne

Strach przed stomatologiem jest problemem powszechnym. Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie, sprawia, że wielu Pacjentów rezygnuje z niezbędnego leczenia. Dlatego w DentiCo dokładamy wszelkich starań, aby uczynić każdą wizytę w pełni komfortową. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu skutecznych znieczuleń. Ogromna w tym zasługa również umiejętności i wiedzy lekarzy przeprowadzających wszystkie zabiegi. Od lat skutecznie walczymy z dentofobią, o czym świadczą zawsze powracający do nas Pacjenci!

EKSPERCI W DANEJ DZIEDZINIE

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

leczenie protetyczne, okluzja, planowanie leczenia

Właścicielka

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska ? Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 r. Szczególne miejsce w obszarze jej zainteresowań stanowi choroba okluzyjna, rehabilitacja stawu skroniowo ? żuchwowego oraz protetyka.

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

leczenie protetyczne, okluzja, planowanie leczenia

Właścicielka

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska ? Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 r. Szczególne miejsce w obszarze jej zainteresowań stanowi choroba okluzyjna, rehabilitacja stawu skroniowo ? żuchwowego oraz protetyka.

Zespół ekspertów

DentiCo tworzą eksperci z różnych dziedzin stomatologii, którzy ściśle współpracują ze sobą na wszystkich etapach leczenia. Pozwala to uzyskać optymalne efekty i przywrócić naturalne warunki w jamie ustnej. Za przeprowadzenie zabiegów implantologicznych odpowiadają specjaliści z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zdobywanym w ośrodkach nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Nasza doktor Dorota Klonowicz jest uznanym w środowisku ekspertem. Należy do wielu prestiżowych organizacji takich jak OSIS i PTCHJU. Udając się do naszej kliniki, masz więc pewność, że zdrowie swojego uśmiechu oddajesz w ręce prawdziwych ekspertów.


Umów się na wizytę!

Pamiętaj, że zbagatelizowanie pojawienia się nawet pojedynczej luki może doprowadzić do powstania poważnych problemów. Dlatego nie zwlekaj! Koniecznie umów się na wizytę, która może odmienić Twoje życie. W DentiCo od lat spełniamy marzenia o pełnym uśmiechu! O skuteczności oraz jakości naszych rozwiązań świadczą zawsze powracający Pacjenci. Dołącz do nich i cieszy się znakomitymi efektami! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.

Najczęściej zadawane pytania o implanty
Kiedy nie można skorzystać z leczenia implantologicznego?
+
Jeżeli diagnostyka wykaże niedostateczną ilość tkanki kostnej, konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowego zabiegu rekonstrukcji kości. Warto również pamiętać, że należy zrezygnować z palenia papierosów na czas gojenia się implantów.
Jak długo trwa wszczepienie jednego implantu?
+
Umieszczenie jednego implantu w miejsce po utraconym korzeniu zazwyczaj nie trwa dłużej niż 15 minut, natomiast cała wizyta trwa około 45 minut z pełnym przygotowanie Pacjenta do zabiegu.
Kiedy wykorzystuje się implanty zębów?
+
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek luk w uzębieniu zaleca się wszczepienie implantów, co ma znaczenie nie tylko w przypadku estetyki uśmiechu, ale przede wszystkim ma wpływ na zdrowie całego narządu żucia.
Implanty zębów
Konsultacja implantologiczna
220zł
Implant ? część chirurgiczna
3 300zł
Korona na implancie
3 600zł
Implanty to tytanowe śrubki, które umieszcza się w miejsce po utraconych korzeniach. Podczas leczenia wykorzystywane są nowoczesne technologie, które sprawiają, że skuteczność zabiegu sięga niemalże 100%! Do implantów przytwierdzane są następnie korony, mosty lub protezy, co pozwala przywrócić nie tylko estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Po zakończonym leczeniu będziesz mógł cieszyć się nowym uzębieniem przez długie lata! W DentiCo wykorzystujemy implanty wyłącznie wiodącej marki , które zapewniają skuteczność przeprowadzanych zabiegów na poziomie ponad 98%!

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!