ul. Kołobrzeska 5/7, Gdańsk
  +48 58 600 50 00
Umów wizytę Online  

Złote aparaty

Mateusz Borowy
Autor: Mateusz Borowy
13.10.2020

Krzywe zęby to nie tylko problem natury estetycznej, ale również funkcjonalnej. Wady zgryzu mogą powodować liczne przykre dolegliwości, takie jakie migrenowe bóle głowy czy sztywność oraz napięcie karku. Niektórzy Pacjenci skarżą się również na trudności związane ze spożywaniem pokarmów. Rozwiązaniem w takim wypadku jest leczenie ortodontyczne, które pozwala przywrócić zęby do ich optymalnego położenia niezależnie od wieku. Jak się jednak okazuje, Pacjenci czasami rezygnują z tej metody, obawiając się nieestetycznego wyglądu aparatów ortodontycznych. Na szczęście współcześnie istnieje rewelacyjna metoda, która pozwala skutecznie uporać się z tymi problemami, czyli innowacyjne złote aparaty.

Jak przebiega leczenie ortodontyczne?

Zanim jednak powiemy parę słów na temat wyjątkowego aparatu, warto nieco bliżej przyjrzeć się, jak przebiega cały proces leczenia ortodontycznego. Na początku zawsze przeprowadzamy wizytę konsultacyjną, w trakcie której będziesz mógł opowiedzieć o wszystkich swoich wątpliwościach i zadać wszelkie pytania, na które nasz ekspert chętnie odpowie. Wykonywana jest wtedy również kompleksowa diagnostyka, z użyciem nowoczesnych urządzeń, takich jak RTG panoramiczne, które pozwalają na uzyskanie precyzyjnego obrazu 3D jamy ustnej. Zebrany materiał jest analizowany przez naszych ekspertów z różnych dziedzin stomatologii. Przygotowują oni plan leczenia uwzględniający wszelkie uwarunkowania anatomiczne Pacjenta po to, aby uzyskać znakomite efekty nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Ten etap terapii jest niezwykle ważny, ponieważ to w głównej mierze od niego zależy, czy cały proces zakończy się sukcesem. Warto pamiętać, że w DentiCo prowadzimy konsultacje dwuetapowo. Pierwszą wizytę poświęcamy na zbieraniu informacji od Pacjenta oraz wykonywaniu diagnostyki. Drugi etap to przedstawienie planu leczenia. W tej fazie również bardzo często współpracujemy z fizjoterapeutą. Ponadto zapraszamy Pacjentów na kontrolę zębów oraz do Gabinetu Higieny, aby uzębienie było zdrowe i oczyszczone przed przystąpieniem do leczenia ortodontycznego. Przekazywane są wtedy również informacje, jak wygląda profilaktyka w trakcie terapii.

Kolejny krokiem jest założenie aparatu bezpośrednio na zęby. Wtedy również ustalane są kolejne wizyty kontrolne, w trakcie których lekarz analizuje postęp leczenia. Dokonuje on też niezbędnych poprawek w działaniu aparatu, aby uzyskać optymalne efekty. Cała terapia trwa zazwyczaj około 2 lat ? ostateczny jej czas zależy od wielu czynników, takich jak warunki anatomiczne. Po zakończonym leczeniu w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym, zdrowym i funkcjonalnym uśmiechem!

Złoty aparat

Wielu Pacjentów żywi obawy, że aparat ortodontyczny negatywnie wpłynie na estetykę ich uśmiechu. Rozwiązaniem w takim przypadku są nowoczesne złote aparaty. Ich działanie oczywiście pozwala na przywrócenie optymalnego ułożenia zębów, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów funkcjonalnych. Największą jednak zaletą jest ich wygląd. Zastosowanie wyjątkowej technologii sprawia, że posiadają one delikatny kolor złota, tym samym niemal od razu można olśniewać pięknie wyglądającym uśmiechem. W ten sposób zyskuje się komfort psychiczny, a cała terapia staje się całkowicie komfortowa! Aparaty te są niczym niezwykle wytrzymała biżuteria na zębach. Dlatego jest to rozwiązanie, na które Pacjenci coraz częściej się decydują.

[display-posts id=”2907″ include_title=”false” include_excerpt_dash=”false” include_content=”true”]

Rozwiązanie zmieniające życie Pacjentów!

Zastosowanie złotych aparatów przynosi znakomite efekty estetyczne i funkcjonalne po zakończonym leczeniu. W końcu będziesz mógł cieszyć się prostymi zębami! Dzieje się tak, ponieważ w trakcie produkcji aparatu wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia diagonalnego torku i angulacji. Ponadto każdy zamek poddany jest odpowiedniej obróbce termicznej, która zapewnia właściwą twardość, oraz starannej kontroli. Złote aparaty z powodzeniem już od ponad 30 lat stosowane są w renomowanych klinikach na całym świecie. O skuteczności tego rozwiązania świadczą tysiące zadowolonych Pacjentów, których życie zmieniło się po zakończonym leczeniu.

Co możesz teraz zrobić?

Pragniesz cieszyć się pięknymi, prostymi zębami? Koniecznie zdecyduj się na kompleksowe leczenie ortodontyczne w DentiCo, które pozwoli Ci odmienić życie na lepsze! Przekonaj się o wyjątkowości stosowanych przez nas rozwiązań, takich jak złote aparaty. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 586 005 000.